WhatsApp, Halide Camera, Google Duo ja Microsoft Office on värskendatud uudistega

Hiljuti värskendati veel ühte rakenduste kogu täiustuste / uudistega.

Tordil on seekord järgmised: Mis on valesti, mis sai mitu uut funktsiooni; fotograafia rakendused Halogeniid; Seda Google Duo; See on Microsoft Office, mis rakendab Adobe’i Creative Cloudi tuge mõnes selle populaarseimas rakenduses.

Kontrollige iga värskendust üksikasjalikult:

WhatsApp sõnum


WhatsApp Messengeri rakenduse ikoon

Facebook Messenger on jõudnud versioonini 2.19.110; selles ei kuvata summutatud vestlustes vastuvõetud sõnumeid enam WhatsAppi ikoonil muutmislogi see värskendus.

Lisaks on nüüd võimalik meediumifaile redigeerida uue joondusjuhendiga (justkui joonlauadena), mis aitab staatusele saadetud piltidele kleepida kleebiseid, emotikone ja muud tüüpi kleebiseid (sarnaselt Instagrami).

Halide kaamera


Halide Kaamera rakenduse ikoon

Halide hinnatud fotorakendus ennustab iOS 13.2 väljaandmist ja selle funktsiooni tuge selle nädala alguses Sügav sulandumine iPhone 11, 11 Pro ja 11 Pro Max.

NĂĽĂĽd, kui OS-i uusim versioon on nĂĽĂĽd saadaval, saavad uued seadme kasutajad “pildistada palju parema tekstuuri, detailide ja mĂĽra vähendamisega” SĂĽgav sulandumine, väidab Apple.

Peale selle sisaldab see versioon ka uut uut asja nimega „Nutikas protsess“ (“Nutikaim töötlemine”), ĂĽhilduv ka iPhone XS ja XS Max.

Selle abil saavad kasutajad pildistada parima võimaliku pilditöötlusega, ühendades Smart HDR-i potentsiaali kaamera Halide seadistusvõimalustega.

Kuid RAW-fotohuvilised peaksid oma fotode tegemisel valima parima võimaluse – kuna iOS ei võimalda teil Halide nutika töötlusfunktsiooniga RAW-pilte pildistada.

RAW keelamiseks puudutage lihtsalt Kiire baar ja valige HEIC või JPG vorming.

Lisaks lahendab värskendus mõned sügavuse juhtimisega seotud probleemid ja vähendab mälukasutust võimalike krahhide vältimiseks.

Google Duo


Google Duo rakenduse ikoon: videokõne

Versioonis 66 on Google’i videokonverentsirakendus nĂĽĂĽd hämaras reĹľiimis ĂĽhilduv (mitte segi ajada pimedas reĹľiimis), et suurendada kõnede nähtavust pimedas keskkonnas.

Lisaks rakendab värskendus Google Nesti seadmete tuge, võimaldades kõne algatamist või kõne vastuvõtmist kõlari kaudu.

Microsoft Office


Microsoft Wordi rakenduse ikoon


Microsofti PowerPointi rakenduse ikoon

Adobe ja Microsoft teatasid teisest partnerlusest, mis ĂĽhendab nende kaks peamist teenust: vastavalt Creative Cloud ja Office’i rakenduste komplekt.

See tähendab, et nüüd saate oma CC-teeki juurde pääseda otse Wordi ja PowerPointi kaudu, mis muudab mitmesuguse sisu loomise ja jagamise lihtsaks.

CC-le juurdepääsuks Wordis / PowerPointis peavad kasutajad puudutama teenuse nuppu, mis asub peamise tööriistariba paremas ülanurgas.

Nagu kõigi CC integreeritud toodete puhul, saate ka Adobe Fondsi sisu oma teegis jagada.

Lisaks saavad ettevõtted, kes on registreerunud Adobe Stocki kasutamiseks, teenuse andmebaasist pilte kasutama koos Office Suite’i rakendustega – loomulikult sĂĽnkroonis kõigi CC-kontoga ĂĽhendatud seadmete vahel.

Siit saate osta Microsoft Office’i tooteid ja tellida sellel lingil Adobe teenuseid.

AppleInsideri kaudu

Table of Contents