WhatsApp hõlbustab grupikõnesid; Netflix võimaldab nüüd oma profiili parooliga kaitsta

Ja siin oleme jälle kõige olulisemate viimaste värskendustega Rakenduste pood! Kas peaksime nende juurde minema?

Mis on valesti

Koroonaviiruse (COVID-19) pandeemia ja sotsiaalse isolatsiooni ajal on kõik muudatused, mis muudavad inimeste vahelise kaugkontakti lihtsamaks, põnevad. Seda teeb WhatsApp: viimases rakenduse värskenduses on lihtsam alustada grupikõne (heli või video).


WhatsApp Messengeri rakenduse ikoon

NĂĽĂĽd puudutage kõne alustamiseks lihtsalt rĂĽhmas helistamisnuppu – pole vaja enam järgida kõiki samme, et alustada ĂĽhe inimesega kõnet ja seejärel lisada teine ​​liige.

Tuleb siiski märkida, et WhatsApp järgib ühe kõne ajal kuni nelja inimese piiri.

Netflix


Netflixi rakenduse ikoon

Vahepeal suurim platvorm Voogesitus videod kogu maailmast lisasid kasutajatele uue funktsiooni, et kaitsta oma profiile uudishimulike pilkude või laste eest: Netflix on vabastanud võimaluse kaitsta kõiki konto profiile parool üksi.

Praegu saab seda parooli konfigureerimist teha ainult brauseris – lihtsalt pääsete teenusele juurde brauseri kaudu, sisestage oma profiil, avage paremas ĂĽlanurgas valik “Konto” ning klõpsake jaotises “Profiil ja vanemlik järelevalve” valikul “Lukusta profiil. ”, Konfigureerige neljakohaline pääsukood. Ehkki Netflixi rakendust pole veel võimalik seda toimingut teha, on see konfigureerimise korral uuendatud, et nõuda profiili parooli.

Põhineb TechCrunch, see on alles esimene seeria uutest funktsioonidest, mille Netflix hiljuti välja andis – kõik need keskendusid sisu juhtimisele ja piirangutele. Muud uued funktsioonid hõlmavad pealkirjade filtreerimist vastavalt riigi soovituslikule liigitusele, automaatne esitamine laste profiilidel ja blokeerige teatud sisu pealkirja järgi.

Klipp


Klõpsake rakenduse ikooni

Klipp

aastal Apple

Versioon: millal 2.1.1 (193,1 MB) Nõuab iOS 13.4 või excel

Apple’i lõbus videorakendus (jah, see on olemas) on saanud ka uusi funktsioone – mis kõige tähtsam on iPadOS 13.4-s sisse viidud kursorite tugi, mis võimaldab teil olla osavam videote loomisel ja redigeerimisel, kasutades Hiir või puuteplaat.

Samuti on meil uued redigeerimisfunktsioonid (näiteks duplikaadid ja jagatud klipid), uued Miki ja Minni hiire kleebised ning uued kleebiste ja plakatite pakendid, mis muudavad selle videomänguks. Arkaadlane 1980ndad teie videote jaoks.

Chrome


Google Chrome'i rakenduse ikoon

Lõpuks on Google Chrome iOS-ile lisanud funktsiooni, mis on olnud töölaua kolleegidele juba igavesti: allalaadimised mis sisaldab kõiki brauseri alla laaditud faile. Sellele pääseb kiiresti juurde Chrome’i menĂĽĂĽ või rakenduse Failid kaudu (Toimikud).

Lisaks parandab brauseri versioon 81.0.4044.62 (vau!) Otsingusoovitusi: loendis on nüüd ka sõna keskelt tulnud soovitused.