contador gratis Skip to content

WhatsApp-i laused Staatus: nimekiri toob laulusõnu ja armastust | Sotsiaalvõrgustik

WhatsApp-i laused Staatus: nimekiri toob laulusõnu ja armastust | Sotsiaalvõrgustik

Lausete paigutamine WhatsApp Statusi on viis, kuidas ennast sõnumitoojas väljendada. Androidi ja iPhone'i (iOS) mobiiltelefonide kasutajad saavad fotode, videote või teksti jagamiseks kasutada Instagramist ajutist videolõiku, mis sarnaneb Storiesiga. Viimasel juhul on sellised saidid nagu Pensador, WhatsTube ja Music Quotes veebikollektsioonidena jagamiseks ideaalsete fraaside leidmiseks. See funktsioon võib olla kasulik neile, keda huvitab näiteks kaudne saatmine taotlejale või muusika sel ajal jagamine.

Samuti pakub platvorm peegeldavaid tsitaate ja tekste, mida saab valida vastavalt praeguse kasutaja vajadustele. Kõik, kes on seotud suhtlusvõrgustike kiirsõnumitega ja soovivad suhtlemiseks kasutada loovaid ja isiklikke viise, peaksid nägema allpool esitatud loendit, mille on koostanud TechTudo. Nii saavad huvilised valida lisaks fraasifotodele ka fraasi armastus, naljakas ja isegi kurb neile, kes soovivad WhatsApp-profiilile teistsuguse pildi anda. Seejärel järgige oleku muutmiseks lihtsalt samm-sammult.

Kuidas näha WhatsApi olekut ja seda näidata

1 5-st saidist aitab leida inspiratsiooni fraasidega, mille abil Whatsapi staatust lisada Foto: Amanda de Almeida / TechTudo

Sait aitab leida inspiratsiooni fraasidest, mis tuleb lisada fotode Whatsapi olekusse: Amanda de Almeida / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

O Pensador (https://www.pensador.com/) on populaarne veebisait, mida kasutatakse fraaside, mõtete, tekstide, luuletuste, sõnumite ja tsitaatide jagamiseks ning millel on kasutajatele rohkem kui miljon võimalust. Lisaks selliste kategooriate otsimisele nagu "fraas", "autor", "uusim", "populaarne", "elulugu" ja "teema", sobib see otsing hästi ka neile, kes otsivad fraase, mis tsiteerivad teatud sõnu. Selle saidi teine ​​eelis on teksti jagamine, mille saab otse WhatsAppile saata.

2-st viiest on rohkem kui miljon fraasi, sõnumit ja luuletust, mida saab Whatsapi olekus kasutada. Foto: Reproduo / Amanda de Almeida

Pensador uuendab rohkem kui miljonit fraasi, sõnumit ja luuletust, mida saab Whatsapi staatuses kasutada. Foto: Reproduo / Amanda de Almeida

Sõnumite maailmas (https://www.mundodasmensagens.com/) on lisaks sellele pühendatud jaotisele ka mitmesuguseid fraase ja tsitaate, mida saab WhatsApi olekus kasutada. Peamised on fraasidega fotod ja teemad on mitmekesised, mis vastaks paremini kasutaja huvidele. Sõnumid kurbuse, armastuse ja Jumala kohta on selle saidi üks olulisi asju, millel on sisu loomiseks vajalik meeskond.

Ehkki WhatsApp pole fraasidepõhine veebisait, on Rap Mais portaalis (https://portalrapmais.com/40-frases-de-rap-que-voce-deveria-ler/) jaotis, mis sisaldab inspireeriva räpi fraase. Digitaalse aadressi pealkiri ütleb, et fraase on ainult 40, kuid see platvorm pakub rohkem erinevaid pakkumisi. Portaal on kokku pannud kümnete fraaside kogumi selle žanri suurepärastelt kunstnikelt, alates Mano Brownist kuni Thaideni, teiste hulgas Emicida, Pavilho 9 ja Sabotage.

Videote, piltide ja heli seguga on WhatsTube (https://www.whatstube.com.br/) seda tüüpi sait, mis lubab WhatsApp-i kasutajatele pidusid korraldada. Ehkki olekufraasidele pühendatud jaotist teatud teemadega ei jagata, kannab veebisaidi tehtud valik huvitavat näidet, mis õhutab mõtlema. Selles on ka võimalus jagada ainult neid fraase või teksti, mis on pildile lisatud.

3 viiest fotost saab WhatsApp Status'is kasutada fraasina tausta Foto: Joo Gabriel Balbi / TechTudo

Fotosid saab WhatsApp Status'is kasutada fraasi taustana Foto: Joo Gabriel Balbi / TechTudo

Portugali päritolu Citador (http://www.citador.pt/) loodi 2003. aastal eesmärgiga saada suurim portugali keeles esinevate tsitaatide, luuletuste ja tekstide kogu. Platvormide erinevus seisneb selles, et kogu sisu on kontrollitud, st neile, kes kahtlevad, kas Clarice Lispector näiteks teatud lauseid tegelikult räägib, aitab sait selgitada. Tsitaatidele pühendatud kategoorias on võimalik autori ja sõnade kõrval sirvida ka selliseid teemasid nagu "Armastus", "Õnn", "Jumal".

Lai suhtlusvõrgustiku olekuks määratav lai sõnumivalik on vaid üks näide sellest, mida pakub Frases the Whats (https://www.frasesparawhats.com.br/). Seal on 33 kategooriat, alates traditsioonilistest hommikusõnumitest, mida kasutajad saavad oma olekus jagada või rühmadena saata, kuni motivatsioonide, naljakate tsitaatide ja muusikaliste fraasideni. Näpunäited saidil aja veetmiseks parimate fraaside leidmiseks, kuna suur arv tsitaate võimaldab teil valida teie huvidele kõige sobivama.

4 viiest fraasist Whats on 33 teksti- ja tsitaadikategooriat, mida saab kasutada fotosõnumirakenduses: Reproduo / Amanda de Almeida

Whatsi fraasides on 33 kategooria teksti ja jutumärke, mida saab kasutada tekstisõnumirakenduses: Reproduo / Amanda de Almeida

Ajaloo kõige kommenteeritum fraas, mida saab kasutada WhatsApi oleku kuvamiseks, on Quem Disse'i fookuses (https://quemdisse.com.br/). Erinevus sellest allikast on see, et mõned umbes 200 tuhandest veebisaidil loetletud tsitaadist sisaldavad ajaloolist konteksti, milles neid öeldakse, jagatuna 3 tuhande kategooriasse. Teiseks esiletõstmiseks on kuraatoriline sisu, lisaks võimalusele navigeerida kalendrites, mis rühmitavad fraasid, mis on seotud konkreetsete kuupäevade ja hoiatustega.

Ajaloo kõige kommenteeritum fraas, mida saab kasutada WhatsApi oleku kuvamiseks, on Quem Disse'i fookuses (https://quemdisse.com.br/). Erinevus sellest allikast on see, et mõned umbes 200 tuhandest veebisaidil loetletud tsitaadist sisaldavad ajaloolist konteksti, milles neid öeldakse, jagatuna 3 tuhande kategooriasse. Teiseks esiletõstmiseks on kuraatoriline sisu, lisaks võimalusele navigeerida kalendrites, mis rühmitavad fraasid, mis on seotud konkreetsete kuupäevade ja hoiatustega.

5/5 WhatsApp Status võimaldab teil teksti teksti kirjutamisel muuta fondi stiili: Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

WhatsApi olek võimaldab teil muuta teksti teksti kirjutamisel fondi stiili: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Tõotusega, et keegi ei aja kunagi sõnu otsa, paistab Frases Famosas (https://www.frasesfamosas.com.br/) silma eriti armastusfraaside poolest, mis on jaotatud alateemadeks, näiteks imetlus, kirg, igatsus ja isegi suhte lõpp. . Muud peamised kategooriad on need, mis viitavad fraasidele raamatutest, mis korraldavad sisu tähestikulises järjekorras, ja teistele, mis on pühendatud vastupidistele või isegi pahedele ja voorustele, näiteks julgus ja argpüks.

Ehkki nimi osutab mõnele teisele sotsiaalsele võrgustikule, paistab Frases para Face (https://www.frasesparaface.com.br/) silmapaistvate tsitaatide poolest, on piltidele rakendatud üle 1200 kategooria, mis sobivad ideaalselt olekuks kasutamiseks. Popkultuuri huvilistele kannab see sait fraase, mida räägivad unustamatud tegelased ja isiksused kino- ja televisioonis, näiteks dr. House on skeptiline või isegi Charlie Chaplin ja J Soares.

Kuidas vestelda kellegagi WhatsAppis ilma kontakti lisamata? Uurige seda Frum TechTudost.

Kuidas WhatsAppis heli salvestada, kuulates muusikat

Kuidas WhatsAppis heli salvestada, kuulates muusikat