WhatsApp saab digitaalse lukustuse aktiveerimisega takistada vestluste printimist | Sotsiaalmeedia

WhatsApp | i vältimiseks viis nõrkust ja põhjust Sotsiaalvõrgustik

WhatsApp on Androidi ja iPhone'i (iOS) telefonides maailmas populaarseim rakendus, millel on umbes 200 miljonit igakuist kasutajat. Kulleri praktilisus aitab lahendada isiklikke ja tööalaseid probleeme, kuid pidage meeles, et mõne inimese kogemused ei pruugi kulgeda ootuspäraselt. Sellel teenusel on funktsioone, mis võivad pettumust valmistada, näiteks suutmatus pääseda juurde mitme sõltumatu seadme rakendustele, aeglane ja filtreerimata otsing ning varusüsteemi platvormide ühilduvuse puudumine.

Google'i ja Apple'i ametlikes süsteemipoodides, Google Plays ja App Store'is kõige allalaaditud tarkvara nõrkade külgede paremaks mõistmiseks vaadake loendit, mille on loonud TechTudo. Siin on viis põhjust, miks peaksite WhatsAppi vältima ja otsima muid alternatiivseid sõnumitoojaid.

Kuus asja, mida te ei peaks WhatsAppis tegema

1/3: teadke WhatsApi probleemi ja hinnake, kas tasub kasutada fotorakendust: Anna Kellen Bull / TechTudo

Tutvuge WhatsApi teemadega ja hinnake, kas tasub kasutada fotorakendust: Anna Kellen Bull / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

1. Telefoninumbri abil tuvastamine võib põhjustada probleeme

Kahju võib tuua asjaolu, et rakenduste tuvastamise peamine mehhanism toimub telefoninumbrite kaudu. Üks neist on seotud kasutajate numbrite muutmisega, kuna kontaktidele muudatustest ei teatata, välja arvatud juhul, kui funktsioon on seadme sätetes aktiveeritud. Kui seda ei juhtu, saavad inimesed jätkata sõnumite saatmist vanadele numbritele, mis äärmisel juhul kuhugi ei jõua. Kui kanalit ei anta üle kolmandale osapoolele, kes nõustub ülesandega.

Lisaks võib aja jooksul muutuda WhatsApi kontaktnimekiri duplikaatide või aegunud märkmetega segaseks. Teine probleem on tundlik telefoninumbrite kaitse suhtes. Mõnes olukorras võivad kasutajad otsustada mitte jagada isiklikke telefonijadasid (kasutajanimed võivad olla asjakohasemad), kuid rühmade puhul võivad need andmed puutuda kokku sadade võõrastega.

2. Varusüsteem võib olla halb

Usaldusväärsetel messengeri kasutajatel on tööriista ajaloos tavaliselt palju kasulikku teavet ja seetõttu võiksid nad soovida salvestada sõnumeid, fotosid, videoid ja muid faile. Vastupidine võib juhtuda siis, kui iPhone siirdub Androidi süsteemi või vastupidi. Selle põhjuseks on asjaolu, et rakendus kasutab iCloudi varundamiseks teie Apple'i telefoni ja Google Drive'i Google'i süsteemis. WhatsApi ametlikes KKK-des esitatud teabe kohaselt pole platvormide vahel andmeid võimalik eksportida. Tegelikult on olemas alternatiive, improviseeritud lahendusi, kuid meetod võib olla keeruline ja riskantne.

2/3 WhatsApp-i varundamisest ei pruugi Androidi ja iPhone'i vahel töötada: Foto: Raquel Freire / TechTudo

WhatsApp Backup ei pruugi Androidi ja iPhone'i vahel töötada: Foto: Raquel Freire / TechTudo

3. Rakendust pole võimalik erinevates seadmetes iseseisvalt kasutada

Täna on tavaline samade teenuste integreerimine erinevate platvormide, näiteks personaalarvutite, mobiiltelefonide ja tahvelarvutite vahel. WhatsApp seda võimalust praktiliselt siiski ei paku. Windowsi ja macOS-arvutite jaoks on olemas WhatsApp veebiversioon, kuid seal on mõned piirangud. Kasutamine sõltub täielikult mobiiltelefonist, mis toimib rakendust juhtiva kaugjuhtimispuldina. Nii kaua kui seda töölaual kasutatakse, hakkab aku aku tühjaks saama ja kui mobiilsideandmed on aktiveeritud, siis seda kasutatakse. Kui seade on välja lülitatud või Avio-režiimis, keelatakse kasutajatel näiteks brauseris Chrome, Firefox või Safari virtuaalsetele platvormidele pääseda.

4. Grupi juhtimine võib olla ebapraktiline

WhatsApi rühmad on üldise suhtluse vorm kasutajate igapäevaelus. Inimeste kogumist Messengeri abil saab kasutada mitmel põhjusel, kaasa arvatud profiili omaniku isiklikud ja ametialased suhted. Seda tüüpi ressursside võrdlemisel konkurentidega kaotab WhatsApp vaidluse. Põhjus on nii see, kuidas see töötab, kui ka tundlikes küsimustes, mis käsitlevad kasutajate privaatsust.

3Grupi WhatsApp 3-l on fotode piirangud: Bruno De Blasi / TechTudo

WhatsApp grupil on fotode piirangud: Bruno De Blasi / TechTudo

Rakenduses olevate rühmade suurus on piiratud, kuni 256 liiget korraga, mis erinevad väga palju näiteks konkureerivast Telegramist, toetades kuni 200 tuhat osalejat. Lisaks sellele võib igaüks, kellel on teie kontakti, teid ilma loata ühte neist lisada ja jätta teie telefoninumbri kõigile teistele liikmetele nähtavaks. Kui lubate numbrite muutmiseks teatised, teavitatakse ka neid inimesi. Teisest küljest on kaks kehtivat punkti: rakendusest endast ei ole võimalik uusi rühmi leida ja nendes osaleda ning rühma pole võimalik sulgeda enne, kui kõik lahkuvad või kustutatakse.

5. Sõnumite otsimine jätab soovida

WhatsApp otsimootor ei pruugi funktsioneerida nii, nagu kasutajad eeldavad. Selle funktsiooni eesmärk on optimeerida aega, millal see näitab konkreetse sisu saatmise konkreetset hetke. See on väga kasulik neile, kellel on tarkvaras andmete kogumine. Otsinguvahendid, nii üldistes andmebaasides kui ka pakutavates vestlustes, on tavaliselt tavalised ja aeglased.

Isegi keerukamates nutitelefonides võib rakenduste otsingu laadimine või isegi tõrke esitamine ja töö lõpetamine võtta kaua aega. Lisaks pole otsingufiltrit ja kui kasutaja soovib leida näiteks teatud aja jooksul saadetud sõnumeid, vaadake keskmiselt tulemusi või otsige ainult vastuvõetud üksuste hulgast, mida rakendus takistab.

AndroidPiti ja AfterDawni kaudu

Kuidas lahti ĂĽhendada WhatsApi konto mobiiltelefonist? Vaata TechTudo Frumit.

Kuidas lugeda kustutatud sõnumeid saidil WhatsApp

Kuidas lugeda kustutatud sõnumeid saidil WhatsApp