TikTok: 5 erakorralist asja videorakendustest laaditi alla 1,5 miljardit korda Sotsiaalmeedia

WhatsApp ja TikTok on 2019. aasta neljandas kvartalis enim allalaaditud rakendused | Rakendus

LUGEGE: Facebook, Messenger ja WhatsApp on selle kümnendi kõige allalaaditud rakendused

Uuring on andmeanalüüsi ettevõtte hiljutises aruandes Anduritorn. Uuringu kohaselt sai lühikese video sotsiaalvõrgustik viimase kolme kuu jooksul 220 miljonit allalaadimist, kogudes sel aastal üle 700 miljoni ja ületades koguarvu 1,5 miljardit. WhatsApp on endiselt suure eelisega, lähenedes 850 miljonile aastas pärast 39% kasvu neljandas kvartalis, kui seda laaditi alla umbes 260 miljonit korda.

TikTok lõpetab 2019. aasta kui maailmas populaarseim rakendus alles pärast WhatsAppi Foto: Ana Letcia Loubak / TechTudoTikTok lõpetab 2019. aasta kui maailmas populaarseim rakendus alles pärast WhatsAppi Foto: Ana Letcia Loubak / TechTudo

TikTok lõpetab 2019. aasta kui maailmas populaarseim rakendus alles pärast WhatsAppi Foto: Ana Letcia Loubak / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

2019. aasta viimase kvartali nimekiri langeb suuresti kokku tänavuse konsolideeritud edetabeliga. Mõned muudatused hakkasid ilmnema kuuendalt kohalt pärast gruppi, mis koosnes rakendusest TikTok ja Facebook.

Viimane nimekiri sisaldab jagamisrakendust SHAREIt, millele järgneb videoredaktor Likee, mõlemad allalaadimiste mahuga 90 miljonit. Siis on seal YouTube ja Hiina klubitehase osturakendus. Ülalpool praegune Snapchati, mida laaditi sel perioodil alla umbes 70 miljonit korda.

AinuĂĽksi 2019. aasta neljandas kvartalis ĂĽletas TikTok 200 miljonit allalaadimist.Foto: Reproduo / Sensor TowerAinuĂĽksi 2019. aasta neljandas kvartalis ĂĽletas TikTok 200 miljonit allalaadimist.Foto: Reproduo / Sensor Tower

AinuĂĽksi 2019. aasta neljandas kvartalis ĂĽletas TikTok 200 miljonit allalaadimist.Foto: Reproduo / Sensor Tower

Selle aasta edetabelis edestab Likee SHAREIti ja Club Factory ei ilmu esikĂĽmnesse, tehes ruumi Netflixile, mis on 2019. aasta jooksul kogunud ĂĽle 200 miljoni allalaadimise.

2019. aasta kõige allalaetud nimekirjas on neli Facebooki ja TikTok esikohal Foto: Reproduo / Sensor Tower2019. aasta kõige allalaetud nimekirjas on neli Facebooki ja TikTok esikohal Foto: Reproduo / Sensor Tower

2019. aasta kõige allalaetud nimekirjas on neli Facebooki ja TikTok esikohal Foto: Reproduo / Sensor Tower

Teine esiletõst on Disney +, Disney voogesituse rakendus, mis debüteeris novembris ja liikus kiiresti ülesvoolu Ameerika Ühendriikide kõige allalaaditud iPhone'ist (iOS). Ülemaailmses App Store'i edetabelis oli see rakendus viimase kvartali uuringus üheksandal kohal ja kõigepealt, kui võtta arvesse ainult numbreid USA-st, mis on üks väheseid riike, kus teenus on saadaval.

Suurema esindatusega maailmaturul on Google Play poe edetabelitel ainult tugev sarnasus ĂĽldloendiga. Ăśks väikestest erinevustest on Google Pay for India – India turule mõeldud makserakenduse versiooni olemasolu.

TikToki tegijad on tõusnud maailmas suuruselt kolmandaks, ainult Facebooki ja Google Foto taha: Reproduo / Sensor TowerTikToki tegijad on tõusnud maailmas suuruselt kolmandaks, ainult Facebooki ja Google Foto taha: Reproduo / Sensor Tower

TikToki tegijad on tõusnud maailmas suuruselt kolmandaks, ainult Facebooki ja Google Foto taha: Reproduo / Sensor Tower

Androidi võimsus muudab Google'i ka neljandas kvartalis suurimaks rakenduste arendajaks, mille allalaadimismahud on Mark Zuckerbergi grupiga võrreldes vähe kasvanud. Kolmandaks ByTedance, TikToki looja ja nüüd käivitamine planeedi kõige väärtuslikum vara.

Brasiilia on maailmas kolmas

Rakenduse allalaadimiste arv oli Brasiilias kõige rohkem kasvanud 2019. aasta neljandas kvartalis Anduritorn. Alla laaditi üle 2 miljardi rakenduse, mis on 11% rohkem kui eelmisel perioodil. Riik jõudis loendis kolmandale kohale, taga on Ameerika Ühendriigid, kus on enam kui 3 miljardit, ja India, peaaegu alla miljardi allalaadimisega vaid eelmise aasta viimase kolme kuu jooksul.

Brasiilia on kolmas riik, mis laadis 2019. aasta viimases kvartalis enim rakendusi alla Foto: Reproduo / Sensor TowerBrasiilia on kolmas riik, mis laadis 2019. aasta viimases kvartalis enim rakendusi alla Foto: Reproduo / Sensor Tower

Brasiilia on kolmas riik, mis laadis 2019. aasta viimases kvartalis enim rakendusi alla Foto: Reproduo / Sensor Tower

Järelevalveettevõtte andmetel Annie taotlus, On Brasiilia ka kolmandal kohal nende seas, kes veedavad rohkem aega mobiilirakenduste kasutamisel. Eelmisel aastal oli inimese kohta keskmiselt 3 tundi ja 45 minutit päevas. Brasiilia ette ilmus Hiina, keskmise ajaga peaaegu 4 tundi päevas, ja Indoneesia, kus inimesed veedavad iga päev mobiiltelefonides 4 tundi ja 40 minutit.

Brasiilia on ka Nubanki, FGTSi, PicPay, Caixa ja Mercado Pago juhitud nimekirjas kolmas riik, kus kulutatakse finantstaotlustele kõige rohkem aega; ja osturakenduses, millel on suur maht juurdepääs rakendustele Mercado Livre, Americanas, Luiza, AliExpress ja Wish.

Via kaudu Anduritorn ja Brasiilia agentuur

TechTudo 2019 aasta parim: leidke võitnud rakendus

TechTudo 2019 aasta parim: leidke võitnud rakendus