contador gratis Saltar al contenido

WhatsApp: jaanuaris tõstetakse esile tume režiim ja kasulikud funktsioonid | Sotsiaalmeedia

WhatsApp käivitas tumeda režiimi Androidi ja iPhone'i jaoks (iOS) | Sotsiaalmeedia

LOE: WhatsApp ja TikTok on 2019. aastal enim alla laaditud rakendused

Dark WhatsApp: saate teada, kuidas seda funktsiooni alla laadida ja kasutada

Dark WhatsApp: saate teada, kuidas seda funktsiooni alla laadida ja kasutada

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

1. WhatsApp vabastab Androidis Dark Mode'i

WhatsApp andis Androidi jaoks välja beetaversiooni Dark Mode. Oodatakse tume režiim saab aktiveerida eksperimentaalse rakenduse vestlusteema seadete osas, jättes kogu messengeri liidese tumedatesse toonidesse, näiteks musta ja tumehalli, sh vestluse. Eesmärk on salvestada kasutaja nägemus, eriti keskkondades, kus valgust on vähe, et vaade vähem väsiks.

WhatsApp alustab Dark Mode vabastamist Androidi fotodel: Paulo Alves / TechTudoWhatsApp alustab Dark Mode vabastamist Androidi fotodel: Paulo Alves / TechTudo

WhatsApp alustab Dark Mode vabastamist Androidi fotodel: Paulo Alves / TechTudo

2. WhatsApi funktsioonid on kasulikud ja vähetuntud

Selles loendis on seitse funktsiooni, mis pole enamikule WhatsApi kasutajatele teada. Messenger võimaldab näiteks peatada heli- ja videokõned, nii et kasutaja saab vestluse ajal otsustada, kas vastata kõnele või mitte.

3. WhatsApp lõpetab vanade telefonide töötamise

Kas WhatsApp lõpetab 2020. aastal toimimise? Seitse fakti fototoe lõppemise kohta: Paulo Alves / TechTudoKas WhatsApp lõpetab 2020. aastal toimimise? Seitse fakti fototoe lõppemise kohta: Paulo Alves / TechTudo

Kas WhatsApp lõpetab 2020. aastal toimimise? Seitse fakti fototoe lõppemise kohta: Paulo Alves / TechTudo

WhatsApp lõpetab sel aastal töö mitme telefoniga. Messenger lõpetab tegevuse vanemate Androidi ja iOS-i süsteemidega nutitelefonis. Näiteks IPhone 4 kasutajatel pole enam juurdepääsu rakendustele. Pidage meeles, et Windows Telefoni omanikud ei saa enam rakendust kasutada alates 2020. aasta vahetusest. Probleem on registreeritud süsteem, millel pole enam juurdepääsu WhatsAppile ja mida ilma vestluseta teha.

4. Kõige allalaaditud rakendus maailmas

WhatsApp on kõige allalaaditud rakendus maailmas detsembris 2019. Messengeri jaoks on App Store'is ja Google Play poes kogunenud ligi 112 miljonit allalaadimist, mis registreerib eelmise aastaga võrreldes 30% kasvu. Brasiilia vastutab 9% kogumahust, ainult India taga. Pärast paremusjärjestust ilmuvad TikTok ja Facebook.

WhatsApp on 2019. aasta detsembris kõige allalaaditud rakendus maailmas Foto: Reproduo / SensorTowerWhatsApp on 2019. aasta detsembris kõige allalaaditud rakendus maailmas Foto: Reproduo / SensorTower

WhatsApp on 2019. aasta detsembris kõige allalaaditud rakendus maailmas Foto: Reproduo / SensorTower

5. Kaitske end WhatsApp kloonimise eest

Bandiidid kasutavad kasutajate WhatsApi kloonimiseks erinevaid meetodeid – see on Brasiilias tavaline kuritegu. See artikkel näitab nelja taktikat, mida kurjategijad kasutavad ohvrite kontodele sisenemiseks ja pettuste toimepanemiseks, näiteks sõpradelt ja sugulastelt raha küsimine kulleride vestlustes ohvritena positsioneerimisel.

Üks meetod on kuulsate kunstnike võltspiletite asemel telefoni teel konto aktiveerimise numbri küsimine, teised kasutavad toimingu harjutamiseks ohvrite veebimüügisaitidel avaldatud teavet.

6. WhatsApi rike takistab fotode ja videote saatmist

WhatsApp ebaõnnestus pühapäeval (19) Foto: Thssius Veloso / TechTudoWhatsApp ebaõnnestus pühapäeval (19) Foto: Thssius Veloso / TechTudo

WhatsApp ebaõnnestus pühapäeval (19) Foto: Thssius Veloso / TechTudo

WhatsAppil oli 19. jaanuaril tõrge, mis raskendas fotode, videote ja heli saatmist ja vastuvõtmist rakenduse ja WhatsApp Web'i kaudu. Vea ajal kuvatakse rakenduses teade "Teie sõnumit ei saadetud" või "Pilti ei saanud alla laadida". Viga sai tuhandeid kirjeid Downdetectori veebisaidilt, mis on spetsialiseerunud digitaalplatvormi tõrgete jälgimisele, ja sellest on Twitteri kasutajad ka mitu korda teatanud.

7. WhatsApp Beta on pakitud Androidi

Kuidas sinust saab WhatsApp beetatesti? Vaba rakendus hoiatab vabade töökohtade eest fotode testimise programmis: Helito Beggiora / TechTudoKuidas sinust saab WhatsApp beetatesti? Vaba rakendus hoiatab vabade töökohtade eest fotode testimise programmis: Helito Beggiora / TechTudo

Kuidas sinust saab WhatsApp beetatesti? Vaba rakendus hoiatab vabade töökohtade eest fotode testimise programmis: Helito Beggiora / TechTudo

WhatsApp for Android prooviversioon on jõudnud kasutajate arvu piirini, kuid hoiatuse on võimalik saada siis, kui programm avab testijatele uued vabad töökohad. See õpetus õpetab teile, kuidas kasutada rakendust Beta Maniac, mis on spetsialiseerunud teatiste saatmisele, kui Google Play poes ilmub testimisprogramm.

8. Vihatud WhatsApp-funktsioon

Ehkki see on üks laialdasemalt kasutatavaid rakendusi maailmas, on WhatsAppil arvamusi jagavaid funktsioone, millest mõned kasutajad vihkavad. Üks peamine kaebus on vestluse "veebis" oleku varjamise võimatus, mis takistab kasutajatel soovimatute inimeste eest "varjata".

Muude ebameeldivate teenuste hulgas on edastuste loend, mis paneb kasutajad vastu võtma palju sõnumeid, ja helisignaalid, mis kuvatakse gruppidena isegi siis, kui teksti lugemise kinnitus on deaktiveeritud.

9. WhatsApi andmete talletamine iPhone'is (iOS)

WhatsApp for iPhone (iOS) saab andmete salvestamise režiimi; tea, kuidas aktiveerida

WhatsApp for iPhone (iOS) saab andmete salvestamise režiimi; tea, kuidas aktiveerida

WhatsApp for iPhone on saanud ühilduvuse iOS 13. andmesalvestusfunktsioonidega. Niipea kui kasutaja aktiveerib funktsiooni süsteemiseadetes, peatab Messenger multimeediumfailide, näiteks fotode ja videote allalaadimise, kui seade on ühendatud ainult 3G-võrku. või 4G, vältige liigset andmetarbimist. See funktsioon on aktiveeritud, isegi kui automaatne allalaadimine mobiilsidevõrkude kaudu on aktiveeritud.

10. Arhiivige WhatsApi vestlused

WhatsApi vestluste arhiveerimine iPhone'is Foto: Reproduo / Rodrigo FernandesWhatsApi vestluste arhiveerimine iPhone'is Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

WhatsApi vestluste arhiveerimine iPhone'is Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Loend vastab viiele küsimusele WhatsApi vestluste arhiveerimise funktsiooni kohta. Erinevalt vestluste kustutamise võimalusest näevad kasutajad akna arhiveerimisel endiselt sisu ja saavad alla laadida kõik saadetud ja vastuvõetud sõnumid, samuti meediumid. Selles artiklis õpetatakse ka arhiivimist, arhiivitud vestluste otsimist ja vestluste korraldamist, mida ei arhiivita iPhone'is, Androidis ja WhatsApp Webis.