contador gratis Skip to content

WhatsApp jõuab 2 miljardi kasutajani

WhatsApp jõuab 2 miljardi kasutajani

WhatsApp on teine ​​rakendus brändideni jõudmiseks, järgides Facebooki jälgedes

seda WhatsApp teatas kolmapäeval (12), et jõudis oma platvormil 2 miljardi kasutajani, saades teiseks sihtmärgi saavutamise rakenduseks. Teine on Facebook, millel on praegu 2,5 miljardit ja mis ulatus 2017. aastal 2 miljardini.

Teade tehti ametlikul ajaveebiplatvormil, kus nad tänasid ja kinnitasid taas oma pühendumust kaitsta oma kasutajate privaatsust.

WhatsApp sündis eesmärgiga pakkuda lihtsat, usaldusväärset ja isiklikku teenust. Jätkame sama esialgse pühendumusega: aidata ühendada maailm privaatsusega ja kaitsta 2 miljardi kasutaja isiklikku suhtlust kogu maailmas

Samuti mainiti avalduses, et suhtlusvõrgustike andmete poliitiline krüptimine on tänapäevase elu vajadus, nii et privaatsed vestlused toimuvad ainult kasutajatega.

See tehnoloogia jagab arvamusi, kuna see "peidab" ka platvormis toimuva ja paljud väidavad, et puudub läbipaistvus. 2018. aastal otsustas ettevõte pärast valede kuulujuttude ja uudiste levikut piirata sõnumite edastamist.

Teie privaatsuse huvides toimib otsast lõpuni krüptimine nagu digitaalne võti, mis tagab WhatsApi kaudu saadetud ja vastuvõetud teabe turvalisuse. See tehnoloogia aitab kaitsta teid häkkerite ja muude digitaalsete kurjategijate eest. Sõnum salvestatakse ainult teie seadmesse ja adressaadi seadmesse. Keegi isegi WhatsApp ei saa teie sõnumit lugeda ega teie kõnet kuulata. Teie vestlused sõprade ja perega on lihtsalt teie vahel. "

Whatsapp Brasiilias

Brasiilia ja India on WhatsApi suurimad tarbijad kogu maailmas (Foto: Reproduction)Brasiilia ja India on peamised suhtlusvõrgustike tarbijad kogu maailmas (Foto: Paljundamine)

Brasiilias WhatsApp on 2019. aastal enim kasutatud rakendus Annie taotlus. Kogu maailmas on ta võtnud aktiivsete kasutajate maailma edetabelis juhtrolli. Lisaks sellele lõppes see eelmisel aastal maailma kõige allalaaditud rakendusega koos 850 miljonit lae alla.

Pidage meeles, et hiljuti teatati sellest WhatsApp makse, platvormidesisesed makserakendused aktiveeritakse lähitulevikus mõnes riigis, näiteks Brasiilias.

Mark Zuckerbergi sõnul investorikonverentsil kasutage WhatsApp makse "Nii lihtne kui foto saatmine". ja idee, et see integreeriti Facebook Pay raamistikku, mis on suhtlusvõrgustike makseplatvorm.

Idee on teha rahaülekandeid või makseid, mis ühilduvad erinevate krediitkaardibrändidega. Praegu töötab see funktsioon ainult Ameerika Ühendriikides, kuid idee on see, et see oleks saadaval kogu maailmas.

Ja sina Mida arvad uudsusest? Sa kasutad WhatsApp? Jäta oma arvamus kommentaaridesse.

Allikad: TechCrunch ja Whatsapp Blog