WhatsApp ĂĽletab kogu maailmas 2 miljardit kasutajat Sotsiaalmeedia

WhatsApp jõuab Google'i rakenduste poodi 5 miljardi installini Sotsiaalmeedia

Kas WhatsApp lõpetab 2020. aastal toimimise? Seitse fakti toetuse lõppemise kohta

WhatsApp jõudis Google Play poodi 5 miljardi allalaadimiseni Foto: Carolina Ochsendorf / TechTudoWhatsApp jõudis Google Play poodi 5 miljardi allalaadimiseni Foto: Carolina Ochsendorf / TechTudo

WhatsApp jõudis Google Play poodi 5 miljardi allalaadimiseni Foto: Carolina Ochsendorf / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Google Play poe loend hõlmab iga kord, kui keegi installib mõne rakenduse, olgu see uus või vana. See mõõdik sisaldab ka eelinstalli, mis eelistab lõppkokkuvõttes Facebooki rakendust ja ennekõike Google'i tarkvara. App Store, iPhone'i rakenduste pood (iOS) ei esita rakenduste ja mängude allalaadimiste mahtu Apple'i seadmetes.

Väärib märkimist, et WhatsApp saavutatud 5 miljardit ei kajasta platvormi aktiivsete kasutajate arvu. Messengeri poolt 2018. aastal avaldatud viimastest andmetest selgus, et iga kuu on võrgus rohkem kui 1,5 miljardit inimest. Praegune arv pole aga kindel.

Enim kasutatud rakendus Brasiilias ja kogu maailmas

WhatsApp on 2019. aastal Brasiilias kõige laialdasemalt kasutatav rakendus, selgub seireettevõtte App Annie aruandest. See rakendus on ka igakuiste kasutajate seas maailma edetabelis, mis võtab arvesse Androidi telefone ja iPhone'e. Pärast seda on veel kolm Facebooki rakendust: suhtlusvõrgustik ise, Messenger ja Instagram.

Selle populaarsus on suurendanud ka WhatsApi äri, eriti Brasiilias. Ärirakendused kasvavad riigis 2019. aastaks kõige rohkem. Teistel turgudel, sealhulgas arenevatel turgudel, nagu India ja Indoneesia, jõuab äriversioon maksimaalselt teisele kohale.

Aruanded viivad WhatsApi Brasiilias enimkasutatavate rakenduste tippu Foto: Reproduo / App AnnieAruanded viivad WhatsApi Brasiilias enimkasutatavate rakenduste tippu Foto: Reproduo / App Annie

Aruanded viivad WhatsApi Brasiilias enimkasutatavate rakenduste tippu Foto: Reproduo / App Annie

Andmeanalüüsi ettevõtte läbi viidud sõltumatu uuringu kohaselt Anduritorn, On WhatsApp 2019. aastal maailmas enim allalaaditud rakendus, mida on Androidi ja iPhone'i (iOS) jaoks alla laaditud enam kui 850 miljonit. Neist 220 miljonit oli ainuüksi selle aasta viimase kolme kuu jooksul.

Via kaudu Androidi politsei ja Annie taotlus

WhatsApp for iPhone (iOS) saab andmete salvestamise reĹľiimi; tea, kuidas aktiveerida

WhatsApp for iPhone (iOS) saab andmete salvestamise reĹľiimi; tea, kuidas aktiveerida