WhatsApp käivitab Androidi ja iPhone’i (iOS) pimedas reĹľiimis

WhatsApp alustas sel teisipäeval Androidi ja iPhone’i (iOS) telefonide pimedas reĹľiimi väljaandmist (3). Musta teema valik on saadaval Messengeri stabiilses versioonis kõigile kasutajatele ja selle saab aktiveerida Androidi rakenduse seadetest või iOS 13-ga iPhone’i puhul sĂĽsteemi seadetest.

LOE: Kuidas kasutada maaklerit WhatsAppis ja vältida piinlikkust

WhatsAppi pimedat režiimi katsetatakse alates jaanuari lõpust Androidi Messengeri beetaversioonis. IOS-i WhatsApp Beta sai eelmisel kuul pimedas režiimis. Selle funktsiooni abil, mida messengeri kasutajad on kaua oodanud, püütakse vähendada visuaalset ebamugavust, kui rakendust kasutatakse halvasti valgustatud kohtades või öösel.

Tume WhatsApp: saate teada, kuidas seda funktsiooni alla laadida ja kasutada

Tume WhatsApp: saate teada, kuidas seda funktsiooni alla laadida ja kasutada

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Tume režiim on WhatsAppi üks oodatumaid funktsioone aastaks 2020. Messenger muutis sel esmaspäeval (2) Twitteris, Instagramis ja Facebookis ametlike kontode profiilifoto tumedas toonis WhatsAppi ikooni versiooniks, tekitades kahtlusi tööriista käivitamise suhtes tuleb.

Tume režiim muudab rakenduse liidese tumedamaks, et vähendada nägemisvaevu, kui lähenete kulleritele vähese valgusega ruumides või öösel. See funktsioon võib ka OLED-ekraaniga nutitelefonide puhul telefoni akut säästa. WhatsAppi pimedas režiimis kasutatakse halli paletti, et vältida täielikku kontrasti valge ja musta vahel, mis toob kaasa veelgi suurema silmade väsimuse.

Ăśks kolmest pimedas reĹľiimis WhatsApp Androidis – foto: avalikustamine / TechTudo

WhatsApp pimedas reĹľiimis Androidis – Foto: avalikustamine / TechTudo

Android 9 või Google’i sĂĽsteemi varasemate versioonide kasutajad saavad Androidis WhatsAppi pimereĹľiimi aktiveerida, kui pääsete juurde seadetele ja valite suvandi “Vestlus”. Jaotises „Välimus” on loetletud teemad, mis võimaldavad muuta messengeri värvi ja muuta WhatsAppi mustaks.

Need, kellel on Android 10 telefon, saavad WhatsAppi kasutada pimedas režiimis, aktiveerides lihtsalt nutitelefoni operatsioonisüsteemi tumeda režiimi. Pidage meeles, et nende funktsioonide kasutamiseks (näiteks Androidi WhatsAppi värskendamiseks) on oluline kontrollida, kas teil on rakenduse uusim versioon.

2 seadmest WhatsAppis on tumedate teemade valikud saadaval seadetes – Foto: Play / TechTudo

WhatsAppi tumeda teema valik on saadaval seadetes – Foto: Play / TechTudo

WhatsAppi pimedaks muutmiseks iPhone’is (iOS) peate pääsema juurde telefoni seadetele ja aktiveerima Apple’i sĂĽsteemi tumeda välimuse. Rakenduse pime reĹľiim on integreeritud iOS 13 öise reĹľiimiga – see tähendab, et WhatsApp on must ainult kogu sĂĽsteemi hõlmava aktiivse teemaga.

Kolm iOS-i 13 pimedas reĹľiimis olevatest valikutest muudavad WhatsAppi iPhone’is mustaks – Foto: Reproduction / Marvin Costa

TumereĹľiimi valik iOS 13-s muudab WhatsAppi iPhone’is mustaks – Foto: Reproduction / Marvin Costa

Samuti on võimalik aktiveerida lüliti valiku „Automaatne“ kõrval, nii et iPhone ise aktiveerib WhatsAppi ja muude rakenduste jaoks tumeda režiimi vastavalt kasutaja valitud konfiguratsioonile. Pimedat režiimi on võimalik seadistada plaanitud tundideks või öötundideks. Kui teema pole teie messengeris veel saadaval, on mõistlik kontrollida, kas WhatsApp on ajakohane (vaadake, kuidas rakendust iOS-is värskendada).

WhatsApp on saadaval tasuta allalaadimiseks Android-telefonide Play poest ja iPhone’i (iOS) App Store’ist.

WhatsApp: kuidas taastada Androidi vestlused iPhone’is? Uurige seda TechTudo foorumitest.

Kas soovite teada kõike mobiiltelefonide, mängude, rakenduste ja muu elektroonika maailmast? Eks me näe Youtube’i kanal: