WhatsApp kavandab iPadile, Macile ja PC-le iseseisvaid rakendusi [atualizado]

Kõigi (paljude) kasutaja esitatud taotluste hulgas Mis on valesti, mis on tõenäoliselt funktsionaalsus multiplataform – see tähendab võimalust kasutada messengerit vabalt erinevates seadmetes, ilma et peaks sõltuma ĂĽhendusest mobiiliga. WhatsAppi kaks peamist konkurenti, iMessage ja Telegram, töötavad sel viisil ning on võimalik, et peagi töötab ka Facebooki platvorm.

Mis tõi uusi asju, oli WABetaInfo, mis on ĂĽldiselt täpne WhatsAppi uudiste allikas. Nad räägivad sageli beetaanalĂĽĂĽsil põhinevatest tulevastest funktsioonidest, kuid tunnevad hästi ka Facebooki kullerite siseplaane – see on täpselt nii ka siin.

Veebisaidi andmetel töötab WhatsAppi arendusmeeskond tegelikult Messengeri värskenduse kallal, mis seda võimaldab sõltumatu juurdepääs mitmele seadmele korragavabastab teie konto mobiilidomeenist. Sellega saate kasutada rakendusi, näiteks Android-nutitelefonis ja iPhone’is ĂĽheaegselt või rakenduses, mille kohta on juba spekuleeritud iPadi jaoks, või isegi uues rakenduses arvutite jaoks.

Jah, arvutite puhul: vastavalt WABetaInfo, kaasneb värskendusega uus rakendus PC-le (ja võib-olla ka Macile, kuigi selle kohta pole teavet), mis asendab WhatsApp Webi ja pakub ka sõltumatut juurdepääsu kulleritele.

Allika sõnul pole siiani hinnangut, millal uudised kasutajate kätte jõuavad, kuid on võimalik, et peame seda siiski mitu kuud ootama. Viivituse põhjuseks on väljakutse, millega WhatsAppi arendajad praegu silmitsi seisavad, säilitada sama turvalisuse tase, mida rakendus praegu oma uues versioonis esitab.

Selgitatud: praegu võtavad kullerid kasutusele end-to-end krĂĽpteerimissĂĽsteemi, kus sõnumid krĂĽpteeritakse seadmes endas ja nende dekrĂĽpteerimiseks on ainult ĂĽks võti (mis muidugi ka seadmes endas). Ăśleminekul mitmeplatvormilisele vormingule ei tööta see strateegia enam – ja loodetavasti võtab WhatsApp iMessage’is kasutusele sama tehnoloogia nagu Apple. See juurutab juhusliku krĂĽptovõtme iga kontole registreeritud seadme jaoks.

Kui vana hea meeskond ZapZap nende kitsaskohtade ületamise määratlemine on kindlasti aja küsimus, kuni näeme sõnumitooja uut (ja palju mugavamat) versiooni. Tähtis, eks?


WhatsApp Messengeri rakenduse ikoon


WhatsApp Businessi rakenduse ikoon


WhatsAppi töölaua rakenduse ikoon

9to5Mac kaudu

Värskenda, jaoks Eduardo Marques 30. juuli 2019 19:50.

Põhineb WABetaInfo, kõik on kinnitatud:

See pole enam kuulujutt, see on kinnitatud. Saate oma WhatsAppi kontot kasutada mitmes seadmes!

See hõlmab WhatsAppi Windowsi jaoks (UWP, kui see on saadaval), nii et saate oma WhatsAppi oma arvutis kasutada, kui teie iPhone lahti ühendatakse. Sealhulgas iPhone / Android ja iPadOS. ?

Ilmselt võib selle projekti alustamine isegi “kinnituse” korral veel kaua aega võtta.