Kaheksa piinlikku kuulsust sotsiaalmeedias 2019. aastal | Sotsiaalmeedia

WhatsApp koos probleemidega ja integratsioon Facebookiga on märtsi tipphetked | Sotsiaalvõrgustik

WhatsApp koges märtsis mõningaid tehnilisi probleeme, kuid teatas ka uudistest, mis juhtisid rakenduste vaatajaskonna tähelepanu ja on saadaval Androidis ja iPhone'is (iOS). Selle kuu jooksul ei saatnud kuller heli ja pilte, tekitades kasutajale ebamugavusi. Lisaks blokeerib vestlusplatvorm kontod, mis on lingitud Messengeri mitteametlike versioonidega. Veel üks esiletõst on teenuste integreerimine Instagrami ja Facebookiga, mille paljastas kauplemise eest vastutav Facebooki tegevjuht Mark Zuckerberg.

Selle muudatuse eesmärk on tagada kasutajate privaatsus ja luua samal ajal rakendustevaheline keskkond. WhatsApi pingutused kogemuse parandamiseks hõlmavad ka süsteemiseadeid, mis beetaversioonina hõlmavad teste öörežiimis, sõrmejälgede blokeerimist ja emotikonide lippu Transgender Pride. Vaadake allpool olevat kümme uudist ja näpunäidet. TechTudo WhatsApi kohta, mida lugejad märtsis kõige ihalda soovisid.

Kuus asja, mida te ei peaks WhatsAppis tegema

1/11 probleemidest ja uudistest saidil WhatsApp juhivad lugejate tähelepanu märtsis toimuvale sõnumitoojale Foto: Nicolly Vimercate / TechTudo

Probleemid ja uudised saidil WhatsApp juhivad lugejate tähelepanu märtsikuisele käskjalale Foto: Nicolly Vimercate / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

1. Heli ja piltide saatmine ebaõnnestus

2 / 11WhatsApp ei saa meediumifotosid saata: Reproduction / Marlon Camara

WhatsApp ei saa meediumifotosid saata: Reproduction / Marlon Camara

WhatsApp seisis viimasel päeval meediumide kohaletoimetamise probleemiga 13. Twitteris tehtud teate kohaselt kukkus kuller alla ega suutnud siis töödelda heli, fotode ja videote saatmist. Ilmselt jõudsid vead Brasiiliasse, mitmesse Euroopa riiki ja ka USA ossa. Samal päeval seisavad Facebook ja Instagram silmitsi oma platvormide ebastabiilsusega. Vasta TechTudoKolme sotsiaalvõrgustiku eest vastutav Facebook Mark Zuckerberg kinnitas viga ja ütles, et on pühendunud olukorra lahendamisele.

2. Veebruari kõrghetked

3-st 11-st kontode kloonimisest ja näpunäidetest rakenduse häkkimise kohta on lisatud veebruarikuu tähtsündmused. Foto: Anna Kellen Bull / TechTudo

Veebruari sündmuste hulka kuuluvad kontode kloonimine ja näpunäited rakenduse häkkimise kohta. Foto: Anna Kellen Bull / TechTudo

WhatsApi konto kloonimise katsed olid kõige silmatorkavamad probleemid veebruaris, kui poleemika hõlmas enam kui 5000 riigipöörde ohvrit. Näpunäited rakenduse häkkimise välja selgitamiseks ja iPhone'i jaoks mõeldud Touch ID funktsiooni käivitamine olid lugejate seas ka edukad. Teiste tähelepanuväärsete teemade hulka aasta väikseimas kuus kuuluvad rämpsposti vastane võitlus platvormil, Fouad WhatsApi alternatiivne versioon, testitav ja ulatuslik uus ilme, mis võimaldab teil salaja gruppides saadetud sõnumeid lugeda.

3. WhatsApi, Facebooki ja Instagrami integreerimine

4st 11 vestlusest integreeritakse Facebook, Instagram ja WhatsApp. Fotod: Tainah Tavares / TechTudo

Facebooki, Instagram ja WhatsApp vestlused integreeritakse Foto: Tainah Tavares / TechTudo

WhatsApi, Facebooki ja Instagrami kavandatud integreerimine keskendub kasutajate privaatsusele. Muudatustega on see alles väljatöötamisjärgus, kasutajad saavad ühel platvormil sõnumeid vahetada, isegi neid kõiki registreerimata. Facebooki tegevjuht Mark Zuckerberg avaldas uudised, mis parandasid vestluste turvalisust. Üks ettepanek, mille sisu aegub automaatselt ja mille kehtivusaeg on nagu loos juhtunud. Veel üks meede on WhatsAppis juurutatud otspunktkrüptimine, mis rakendatakse kahes teises rakenduses ja takistab kolmandatel osapooltel sisu koputamast.

5 / 11Transgender Pride lipu emotikonidest Foto: Reproduo / Gabrielle Ferreira

Transgender Pride lipu emotikonid Foto: Reproduo / Gabrielle Ferreira

Beetaversioonis olev WhatsApp for Android võidab Transgender Pride lipu alt salajase emotikoni. Piltide nägemiseks, mis pole originaalses emotikoni ribal saadaval, pean kopeerima ja kleepima "" vestluse koodi. Ainult versiooni 2.19.56 testrakenduse kasutajatel, kellel on juurdepääs emotikonidele ja adressaatidele, peab sümboli nägemiseks olema ka WhatsApp Beta. Transinimesi esindaval lipul on triibuline kujundus ning põimitud sinise ja roosa värviga, mille keskel on valge joon. Piltide saabumine soodustab kaasavat ja äratundmist sõnumitooja kaudu.

5. Karnevalikleebised

6/11 -stTaotlus WhatsAppil kasutamiseks mõeldud karnevalikleebise ülespanemiseks Foto: Rodrigo Fernandes / TechTudo

Rakendus installib WhatsAppis kasutamiseks karnevalikleebised Foto: Rodrigo Fernandes / TechTudo

WhatsApi kasutajad saavad tähistada karnevali 2019 rakendusega Figurinhas juubelikuupäev, mis pakub karnevali teemadega kleebiseid. See tasuta rakendus on saadaval ainult Android-telefonide jaoks. Huvilistel on võimalik leida sambakoolide tantsijatega kleebiseid, värvikaid maske ja kuulsate marsside tsitaate, näiteks ", lahtised tiivad", "Andke mulle raha" ja "Mame, ma tahan". Sel moel saab rumalus veelgi isikupärastada nende suhtlust sõnumsideteenuses.

6. YouTube'is WhatsAppist pärit Momo?

7 / 11WhatsApp Momo lõpeb YouTube'is, kuid fotopettused: Aline Batista / TechTudo

WhatsApp Momo lõpeb YouTube'is, kuid fotopettus: Aline Batista / TechTudo

Märtsis levisid kuulujutud Momo naasmise kohta WhatsAppist. Laste YouTube'i videotes kuvatakse õudseid tegelasi, et juhendada lapsi ennast tapma või vigastama. Eeldatavasti peavad väikesed lapsed hoidma ka oma vanemate sisu saladuses. Poleemilises vastuses väitis YouTube, et saidil pole mingeid probleeme ja soovitas inimestel seda tüüpi video leidmisel sellest teada anda. 2018. aastal madalamale lastud ametnikud pidasid Momot digitaalses keskkonnas kelmuseks, naljaks, mida veebis paljastati.

7. Ă–ine ja lukustatav reĹľiim

8-st 11-stWhatsApp testib öörežiimi versiooni, mis lubab kasutajakogemust parandada Foto: Divulgao / WABeta teave

WhatsApp testib öörežiimi versiooni, mis lubab kasutajakogemust parandada Foto: Divulgao / WABeta Info

Öörežiimi ja digitaalset rakenduse lukku testib WhatsApp. See kauaoodatud funktsioon lubab sammu pidada muude rakendustrendidega ja kavatseb pakkuda ekraanile heledust vähendades silmadele mugavamat liidest. Veel üks uudsus on autentimine digitaalse printimise kaudu, mille eesmärk on tugevdada sõnumitooja turvalisust, kuna see takistab kõrvalistel inimestel teie vestlust lugemast. Funktsionaalsus on lisatud Androidi nutitelefonide rakenduse beetaversiooni jaoks ja Messengeri stabiilse versiooni kasutajatel pole endiselt väljalaske prognoosi.

8. WhatsApp GB ja Plus on keelatud

9 / 11Messenger karistab kasutajaid rakenduse mitteametliku versiooni eest. Foto: Anna Kellen Bull / TechTudo

Messenger karistab kasutajaid rakenduse volitamata versiooni eest. Foto: Anna Kellen Bull / TechTudo

WhatsApp kuulutas välja GB-tunniste WhatsApp ja WhatsApp Plus lingitud kontode ja muude mitteametlike teenusversioonidega seotud 72-tunnise konto keelamise. Pärast lauset peab kasutaja püsiva väljatõstmise vältimiseks naasma ametlikule platvormile. Sotsiaalvõrgustikus öeldakse, et see ei luba kolmanda osapoole tarkvara kasutada WhatsApi arenduskoodi, kuna see ei saa tagada isikuandmete kaitset. Alternatiivne tarkvara meelitab kasutajaid tänu eksklusiivsete funktsioonide pakkumistele, kuid see võib pakkuda riske.

10/11 WhatsApp-i varundus ei pruugi Androidi ja iPhone'i vahel töötada: Foto: Raquel Freire / TechTudo

WhatsApp Backup ei pruugi Androidi ja iPhone'i vahel töötada: Foto: Raquel Freire / TechTudo

Puudusi on ka maailma kõige populaarsemal rakendusel, mida brasiillased kasutavad iga päev isiklike ja ametialaste probleemide lahendamiseks. Üks neist on tuvastamine telefoninumbri järgi, mis toob kaasa rea ​​kadusid, näiteks rühmade puhul võõraste jaoks numbriliste jadadega kokkupuutumise. Veel üks väike puudus on varusüsteem, mis tekitab raskusi Google'i ja Apple'i opsüsteemide vahelisele migratsioonile. Ebaefektiivne võib olla ka grupihaldus, nagu ka rakenduste otsimootor.

11/11 WhatsApi teavitushelide isikupärastamine Foto: Helito Bijora / TechTudo

WhatsApi fototeatise heli isikupärastage: Helito Bijora / TechTudo

Need, kes on huvitatud Messengeri märguandeheli kohandamisest, saavad muuta Androidi süsteemi jaoks tasuta ühe helinaid, mis on saadaval rakenduses Sounds for WhatsApp. Seda teenust saab kasutada ka teistes rakendustes ja see sisaldab kümnete mängude, autode, kellade, häirete, instrumentide ja muu kogumit. Algne, kasutaja saab tarkvaras täpsustada, kas soovitud valik toimib uute sõnumite või helinide hoiatussignaalina.

Kontaktid ilmuvad ise WhatsAppis? Vaadake, kuidas seda lahendada TechTudo foorumist.

Kuidas kasutada WhatsAppi Androidi telefonis võrguühenduseta

Kuidas kasutada WhatsAppi Androidi telefonis võrguühenduseta