WhatsApp lõpetab vanade Android-telefonide ja iPhone’ide töö

WhatsApp lõpetab töötamise mõnes Androidi telefonis ja vanemate operatsioonisĂĽsteemidega iPhone’is (iOS). Messengeri tugilehte värskendati hiljuti versiooniga, mis ei ĂĽhildu enam alates 1. veebruarist 2020. Avalduse kohaselt ei võimalda seadmed, millel on Android 2.3.7 või vanem ning iOS 8 või vanem versioon, enam uusi kontosid luua ega isegi olemasolevaid numbreid kontrollida. registreeritud ja ei tööta pärast jaanuari enam rakendusega.

Need, kes kasutavad selle sĂĽsteemiversiooniga rakendust, saavad endiselt tugiteenuse lõpuni sõnumeid vahetada, kuid mõned funktsioonid võivad töötamise igal ajal lõpetada, kuna nendes seadmetes pole enam platvormi värskendusi. Juulis teatati rakenduse Windows Phone toetuse lõppemisest – seda pole enam võimalik Microsofti veebipoest alla laadida.

Memoji WhatsAppis ja nende kauaoodatud funktsioon on septembri tipphetked

Ăśks kahest WhatsApp lõpetab vanemate operatsioonisĂĽsteemidega telefonides töötamise – Foto: Anna Kellen Bull / TechTudo

WhatsApp lõpetab töötamise vanemate operatsioonisĂĽsteemidega telefonides – Foto: Anna Kellen Bull / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

WhatsAppi tugilehel öeldakse, et see soovitab kasutada telefoni, milles töötab Android 4.0.3 või uuem versioon või iOS 9 või uuem versioon. Muudatus muutis mõned vanad nutitelefonid, mis ei saanud uusi sĂĽsteemivärskendusi, WhatsAppiga ĂĽhilduvat. See hõlmab lisaks 3G-le, 3GS-ile ja 4-le mudelile ka originaalset iPhone’i, ilma Apple’i sĂĽsteemi ĂĽheksanda versiooni toeta.

Kuidas teada saada Androidi versioon

Google’i platvormi puhul on rakenduse toetuse kaotanud seadmete hulgas näiteks Samsung Galaxy X ja Sony Xperia S. Arendajatele mõeldud Androidi ametliku lehe teabe kohaselt esindab sĂĽsteemi versioon 2.3.7 või vanem versioon 0,3% seadmetest kogu maailmas. Nutitelefoni installitud seadme avastamiseks minge jaotisse „Seaded” ja puudutage valikut „Teave telefoni kohta”. Lõpuks otsige “Tarkvara teave” ja “Androidi versioon”.

2 of 2 Ă•ppige oma Androidi versiooni kontrollima – Foto: paljundamine / Fernanda Lutfi

Siit saate teada, kuidas oma Androidi versiooni kontrollida – Foto: paljundamine / Fernanda Lutfi

Läbi Mis on valesti ja Androidi arendaja

WhatsAppiga telefonid kuni R $ 300;  vaata meie nimekirja

WhatsAppiga telefonid kuni R $ 300; vaata meie nimekirja

WhatsApp: millised funktsioonid rakenduses veel puuduvad? Kommentaarid TechTudo foorumitel