WhatsApp: Milline operaator pakub parimat paketti ilma Interneti-frantsiiside allahindluseta?

Mitmed operaatorid on otsustanud pildistamise lõpetada ja sõlmida partnerlusi maailma enimkasutatava kiirsuhtlusprogrammi WhatsAppiga. See uut tüüpi pakett pakub kasutajatele sõnumite ja multimeediumisisu ilma lisatasuta, lisaks WhatsAppi kasutamise katkematule päevarahale. Võrdleme parimaid plaane WhatsAppiga oma äranägemise järgi, et teada saada, milline neist tegelikult lubatu täidab. Vt allpool.

Millised operaatorid pakuvad WhatsAppi spetsiaalsete frantsiisidega?

Praegu müüvad WhatsAppiga pakette Interneti-frantsiisides allahindluseta ainult kaks operaatorit. Claro ja TIM on ainsad ettevõtted, kes pakuvad seda võimalust oma ettemakstud klientidele. Oi ja Nextel töötavad mitmete igapäevaste või iganädalaste kasutamiseks mõeldud reklaamiandmete plaanidega, kuid ükski neist ei sisalda konkreetselt WhatsAppi.

Vivo on omakorda kõige vastupidavam ega paku WhatsAppi kasutamiseks mõeldud Interneti-pakette. Nagu me AndroidPIT-ist teatasime, teatas Telefonica president Amos Genish, et WhatsApp töötab Brasiilias salajase operaatorina. Seega, kui otsite WhatsAppiga plaani Vivos mugavalt, peate kaua ootama, kuni operaator teenuse kohta oma vestlusarvamust muudab.

whatsappi tiisri värskendus

WhatsApp ilma Interneti-frantsiiside allahindlusteta. / ANDROIDPIT

Võrdleme Claro Turbinada Interneti-plaani (ettemakstud / kontroll) ja Infinity Turbo WhatsApp TIM-i (ettemakstud) vahel. Esialgu peavad kasutajad oma seadmetes mobiilse interneti (3G / 4G) kasutamise eest maksma, kuid Claro võtab tasu iga päev, samal ajal kui TIM-i pakette võetakse iga kuu. Mõlemad operaatorid lubavad WhatsAppi katkematut kasutamist ilma Interneti-frantsiiside kasutajatele soodustusteta, kuid teatud piirangutega. Vaadake allolevast tabelist pakettide täielikku võrdlust:

Interneti-turbolaaduriga (Claro) Infinity Turbo WhatsApp (TIM)

Kehtivus

Maksumus

Frantsiis WhatsAppi kasutamiseks

Frantsiisimine Interneti kasutamiseks

Maksimaalne Interneti-kiirus 3G

Maksimaalne 4G Interneti-kiirus

Maksimaalne ĂĽleslaadimiskiirus

Liikmemaks

Fotode saatmine / vastuvõtmine

Videote saatmine / vastuvõtmine

Tekstisõnumid

Helisalvestiste saatmine / vastuvõtmine

WhatsAppi veeb

VoIP-kõned

Ava väline link

päevik Igakuine
R $ 0,99 12,00 R $
50 MB päevas 50 MB päevas
15 MB päevas 50 MB iga kuu
1 Mbps 1 Mbps
5 Mbps 5 Mbps
512 kbit / s 100 kbit / s
Ei ole Ei ole
Jah Jah
Jah Jah
Jah Jah
Jah Jah
Mitte Mitte
Mitte Mitte
Mitte Mitte

WhatsApp ilma Interneti-frantsiiside allahindluseta: järeldus

Mõlemad paketid pakuvad Interneti kasutamiseks eraldi frantsiise (navigeerimine + suhtlusvõrgustikud) ja teist WhatsAppi (50 MB) ainukasutuseks. Claro kasutajatel on siiski võimalus sõlmida igapäevase Interneti-tarbimise jaoks kolm erinevat frantsiisi: 0,99 R $ (15 MB), 1,29 R $ (30 MB) ja 1,99 R $ (50 MB). TIMi pakutav pakett pakub 30 kalendripäeva jooksul 50 MB internetti, mis võib olla vähem kasutajatele, kes kasutavad e-posti ning pääsevad juurde välistele veebisaitidele ja sisule. Lisaks, kui kasutaja ületab RM 12,00 RIM-i paketis sisalduvat 50 MB igakuiselt, peatatakse Internet ja tuleb rentida uus eraldi pakett.

Niisiis võime järeldada, et need kaks paketti on sarnased. Claro plaan sobib neile, kes soovivad WhatsAppi kasutada igapäevaselt, peale suurema paindlikkuse valida igapäevane Interneti-frantsiis, mis nende vajadustele kõige paremini sobib. TIM-plaan sobib kasutajatele, kes Interneti-sirvimisest tegelikult ei hooli, ja otsivad ökonoomset võimalust spetsiaalselt WhatsAppi kasutamiseks.

Milline kava on teie arvates kõige kasumlikum?