WhatsApp, mis muutis värvi? Vaadake viit legendi ametlike kullerite kohta

WhatsApp on maailma populaarseim rakendus, seega on väga raske leida kedagi, kelle rakendust pole telefoni installitud. Messengeril on mõned funktsioonid, mis meeldivad Androidi, iPhone’i (iOS) ja veebiversiooni kasutajatele, kuid levinud on platvormi väljamõeldud funktsioonidega legendid. Sõnumiga saadetud kuulujututes avalikustatakse tõesena funktsioonid, mis pole ametlikult saadaval, või vale teave.

Kõige tavalisemate valede seas lubatakse muuta WhatsAppi värvi või teavet, mille eest tööriist makstakse. Pidage meeles, et mõned neist tööriistadest on saadaval mitteametlikes rakendustes, näiteks GB WhatsApp või Yo WhatsApp, mis kujutavad endast privaatsusriske ja konto blokeerimist. Et vältida pettusi ja klõpsamist kahtlastel linkidel, TechTudo eraldage allpool oleva rakenduse kohta viis legendi.

Mida tähendavad kõik WhatsAppis kasutatavad emotikonid? Vt peamist selgitust

WhatsApp: viis nõuannet rakenduse ohutuks kasutamiseks

WhatsApp: viis nõuannet rakenduse ohutuks kasutamiseks

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Ametlikult pole WhatsAppi taustavärvi võimalik muuta – ainult vestluse taustpilt. Soov jätta kullerid isikupärasemaks ja kasutada teistsugust tooni viisid paljud klõpsama selle funktsiooni vabastamisel võltsitud kutseid.

1 viiest pettusest, mis lubavad rakenduse värvimuutust, on petnud miljoneid kasutajaid – Foto: Reproduction / Psafe

Rakenduse värvi muutmist lubav pettus on petnud miljoneid kasutajaid – Foto: Reproduction / Psafe

Link suunab kasutaja ilusa liidesega lehele, mis on mõnes mõttes sarnane WhatsAppiga. Võltsveebisait aga annab ohvrile korralduse jagada URL-i sõprade või rakenduste rühmadega, nii et värvid oleksid saadaval. Pärast seda palutakse kasutajal installida kahtlased rakendused ja laiendused, mis võivad sisaldada viirusi.

2. Läbipaistva taustaga WhatsApp?

2 GB-st 5 GB-st WhatsApp on algse rakenduse piraatversioon, mis võimaldab lisada läbipaistva tausta – Foto: Reproduction / Mirella Stivani

GB WhatsApp on algse rakenduse piraatversioon, mis võimaldab lisada läbipaistva tausta – Foto: Reproduction / Mirella Stivani

Ikka rakenduste isikupärastamise teel, paljutõotav löök WhatsAppi taustade läbipaistvaks muutmiseks. Tegelikult on see Messengeri mitteametlik versioon, mis võib kasutajaid ohustada mitmesuguste riskidega, nagu isikuandmete vargus ja rahaline kahju. Lisaks teatas platvorm, et blokeerib ebaseadusliku versiooniga seotud kontod.

Turvalisem alternatiiv neile, kes soovivad oma telefoni läbipaistvaks jätta, on Transparent Phone Screen – rakendus, mis on saadaval Android-telefonidele ja mida saab kasutada koos WhatsAppiga.

3. Kuidas ma tean, kes minu profiili kĂĽlastasid?

3 viiest kĂĽberkurjategijast kasutab kasutajate uudishimu pettuste teostamiseks – Foto: Disclosures / Kaspersky Lab

KĂĽberkurjategijad kasutavad pettuste sisseseadmiseks ära kasutaja uudishimu – Foto: Disclosure / Kaspersky Lab

Pole lubatud teada, kes said WhatsAppis teie profiili juurde, kuid küberkurjategijad kasutavad ebaseadusliku raha teenimiseks ära kasutajate uudishimu. Seda pettust rakendatakse rakenduse kaudu levivate sõnumite kaudu.

Nagu tavaliselt, märgitakse lehel, et ressursi vabastamiseks on vaja sisu jagada rakenduse kontaktidega. Pärast seda suunati kasutaja mõnele tellimusreklaamile, kuid keegi neist ei rääkinud sellest, et teada saada, kes profiili Messengeris vaatasid.

4. Kuidas varjata oma veebistaatust?

4/5 See rakendus võimaldab teil rakenduses konfigureerida mõningaid privaatsussuvandeid, kuid võrgus olles on seda võimatu varjata – Foto: (Foto: Reproduction / Thiago Barros)

See rakendus võimaldab teil rakenduses konfigureerida mõningaid privaatsussuvandeid, kuid võrgus olles on seda võimatu varjata – Foto: (Foto: Reproduction / Thiago Barros)

Ainus viis takistada kedagi teie võrgustaatust nägemast on blokeerida WhatsAppi kontakt. On rakendusi, mis lubavad seda teha, kuid need on mitteametlikud ja seetõttu potentsiaalselt ohtlikud.

Messengeril on tegelikult funktsioone, mille eesmärk on suurendada kasutaja privaatsust. WhatsApp võimaldab inimestel muude võimaluste hulgas peita oma viimast aega veebis, fotosid, sõnumeid, olekut.

5 viiest WhatsAppist mĂĽndi keskel – Foto: Luciana Maline / TechTudo

WhatsApp mĂĽndi keskel – Foto: Luciana Maline / TechTudo

“Kas WhatsApp hakkab selle teenuse eest tasu võtma?” See on kuulujutt, mis muretseb paljusid inimesi. Ă•nneks öeldi teates, et sisu on vaja edastada kogu kontaktide loendisse, nii et rakendus ei oleks blokeeritud ja tegelikud tasud oleksid valed. Traditsioonilise rakenduse versiooni tellimuse täitmiseks ei ole sätteid. Lisaks ei saa platvorm juhul, kui see juhtub, algatada tasusid ilma kasutajale sellest ametlikult teatamata.