WhatsApp näitas, et olekureklaamid saabusid 2020. aastal

WhatsApp saab olekuteateid alates 2020. aastast, vastavalt rakenduse meeskonna teisipäeval (21), 2019. aasta Facebooki turunduse tippkohtumisel tehtud ettekandele. Konverentsi osalejate Internetis avaldatud piltidel on rakendusesisese reklaami kohta üksikasjalikum teave, töötab sarnaselt Instagrami lugudega: reklaame näidatakse täisekraanil kontaktväljaannete vahel. Spekulatsioonid toote avalikustamise kohta olekus kerkisid esile eelmisel aastal, kui WhatsAppi asepresident Chris Daniels kommenteeris rakenduse monetiseerimise võimalusi.

LOE: WhatsAppi rivaalrakendusel on 90ndatest alates „palavik“

Kasutajakogemuse parandamiseks kuulutati välja ka muud uudised. WhatsApp Business saab tänasest keerukama sõnumivormingu. Lisaks integreeritakse Facebooki tootekataloog Messengeriga, et parandada kasutajate ja ettevõtete vahelist ostukogemust.

Ăśks staatuse tööriistadest 2 saab 2020. aastal reklaame – Foto: Rodrigo Fernandes / TechTudo

Tööriist Status võidab reklaami 2020. aastal – Foto: Rodrigo Fernandes / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

2017. aastal käivitatud funktsioon WhatsApp Status võimaldab teil tekste, fotosid ja videoid saata väljaspool vestlust. Jagatud sisu on saadaval kuni 24 tundi, sarnaselt Instagrami ja Facebooki lugudega. 2019. aasta Facebooki turunduse tippkohtumisel osalejate avaldatud fotode kohaselt kuvatakse alates 2020. aastast selles rakenduses reklaame.

Nagu näitab ettevõtte tehtud esitluspilt, ilmuvad toodete ja / või teenuste reklaamid teiste postituste ja sõprade hulgas täisekraanil. Ehkki seda tüüpi postituste kinnitamine toimus eelmisel aastal, on see esmakordne pilt funktsiooni toimimisest.

Sellel teemal Twitterisse postitanud osalejate seas olid ka The Next Webi sotsiaalmeedia direktor Matt Navarra, Greenhouse’i suhtlusvõrgustike juht Thomas van der Biezen ja Be Connect Agentuuri meediajuht Olivier Ponteville.

2/2 WhatsApp kinnitas reklaamide saabumiskuupäeva lugudes ja muudes reklaamivormingutes – Foto: Reproduction / Twitter (Olivier Ponteville)

WhatsApp kinnitab reklaamide saabumise kuupäeva lugudes ja muudes reklaamivormingutes – Foto: Reproduction / Twitter (Olivier Ponteville)

Ürituse käigus tehti teatavaks ka muud ettevõttekesksed uudised. WhatsApp Business suurendab vestlusekraanil saadetud sõnumite vormingut: nüüd, nüüd pilte või PDF-faile saates, on võimalik samale sõnumile teksti lisada.

Teine muudatus, mis peaks brändidele kasuks tulema, on olemasoleva Facebook Business Manageri tootekataloogi integreerimine sama seansiga sõnumirakendusse. Nii saavad kasutajad juurdepääsu loendile toodete kaupa, vaadata üksikasju mõne konkreetse kauba kohta ja isegi ettevõtte omanikele sõnumeid saata.

WhatsApp: milline rakendus teavitab teid, kui see inimene on võrgus? Uurige seda TechTudo foorumitest.

Kuidas jääda WhatsAppis nähtamatuks tasuta rakenduste abil

Kuidas jääda WhatsAppis nähtamatuks tasuta rakenduste abil