WhatsApp lõpetab iOS 7 ... töötamise 2020. aastal

WhatsApp News: varsti saate jagada igat tĂĽĂĽpi faile ja parandada / toetada vestlusi

Brasiilia enim kasutatud messengeri kohta on uudiseid. Jah, ma räägin Mis on valesti!

2016. aasta aprillis teatasime, et teenus hakkas lisaks CSV-, RTF- ja TXT-failidele aktsepteerima ka Wordi (DOC ja DOCX), Exceli (XLS ja XLSX) ning PowerPointi (PPT ja PPTX) failide ühiskasutust, enne kui see oli võimalik. Jagage ka PDF-e ilma probleemideta.

Noh, vastavalt veebisaidile WABetaInfo, Aktsepteerib WhatsApp nüüd kõigi failitüüpide * jagamist *, kui iOS-i puhul peetakse kinni 128 MB suurusest ja Androidi 100 MB mahust. See tähendab, et kasutajad saavad lõpuks fotosid ja videoid jagada ilma Messengeri abil pakkimata, mis seni polnud võimalik.

Telli WhatsApp

Uudsus vabaneb järk-järgult; nii et praegu saavad seda testida vaid vähesed kasutajad. Tuleb märkida, et kui olete aktiivne WhatsApp Desktopi kasutaja (arvutite Messengeri rakendus), langeb suurusepiirang 64 MB-ni, mis pole üldse mõttekas, kuid

Jagab ka veel ühte uut asja, mis tuleb WhatsAppil maalida WABetaInfo, konkreetsete vestluste seadmise / meeldimise valikud. Funktsioon, mis on juba konkurendi telegrammis, muudab teatud vestlused alati loendi ülaosas, muutes neile juurdepääsu lihtsamaks.


WhatsApp Messengeri rakenduse ikoon


Rakenduse ikoon

sisse

Versioon: millal (NAN B) vajab või parem

läbi Maci kultuse