contador gratis Saltar al contenido

WhatsApp Pay: saate aru maksefunktsioonidest, mida tuleb Brasiilias testida Sotsiaalmeedia

Kuidas kopeerida ja kleepida WhatsAppis Androidis ja iPhone'is (iOS) | Sotsiaalmeedia

LUGEGE: kaheksa funktsiooni WhatsApp, mis on inspireeritud rivaalist Telegram

Ettevõtte koosolekul plaanib Zuckerberg testida WhatsApp Pay'i kohe Brasiilias, kuna riigis on suur kasutajate arv. Uus WhatsApp teenusplatvorm on kujunemas Facebooki äri laiendamise viisina, mis keskendub uuele virtuaalse ülekande mudelile koos Facebooki Pay ja Kaalude krüptovaluuta loomisega. Vaadake allolevas loendis seda, mida on selle uue tööriista kohta seni teada ja mida see praktiline võib anda.

WhatsApp Pay: saate aru maksefunktsioonidest, mida tuleb Brasiilias testida Foto: Nicolly Vimercate / TechTudoWhatsApp Pay: saate aru maksefunktsioonidest, mida tuleb Brasiilias testida Foto: Nicolly Vimercate / TechTudo

WhatsApp Pay: saate aru maksefunktsioonidest, mida tuleb Brasiilias testida Foto: Nicolly Vimercate / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

WhatsApp Pay on uus teenuse moodus, mida pakub Facebook. See funktsioon võimaldab kasutajatel makseid teha sõnumsiderakenduse kaudu ja selle eesmärk on hõlbustada pangaülekandeid. Aastal 2018 sai uudsus katseperioodil heakskiidu Indias, riigis, kus kasutatakse kõige rohkem messengerit maailmas, on umbes 200 miljonit aktiivset igapäevast messengeri kasutajat.

Tehingud toimuvad UPI süsteemi kaudu (Integreeritud makseliides või integreeritud makseliides (tasuta tõlkes) ja seda kasutab rohkem kui miljon kasutajat. Seni suurim probleem, millega ettevõte on kokku puutunud, on litsentside väljastamine. UPI töötab läbi India riiklik makseettevõte, ettevõte, mis lubab riigis finantstehinguid.

WhatsApp pakub tasuta rahaülekandeid: Foto: Anna Kellen Bull / TechTudoWhatsApp pakub tasuta rahaülekandeid: Foto: Anna Kellen Bull / TechTudo

WhatsApp pakub tasuta rahaülekandeid: Foto: Anna Kellen Bull / TechTudo

Kuid WhatsApp Pay litsentsi ei ole Indias kasutajaandmete ja privaatsusega seotud probleemide reguleerimise põhjustel heaks kiidetud, mis takistavad praegu teenuste kasutamist teistes riikides. Kuid Facebooki tegevjuhi Mark Zuckerbergi lubadus, et sport jõuab järgmise poole aasta jooksul sellistesse riikidesse nagu Brasiilia, Mehhiko ja Indoneesia.

2. Kas WhatsApp makse saabub Brasiiliasse?

WagtsApp Pay veebisaidi andmetel kinnitas WhatsApp Pay käivitamist Zuckerberg ettevõtte eelmisel neljapäeval peetud koosolekul (30) ning lubas tuua järgmise kuue kuu jooksul teenused riigi territooriumile, sest riigil on suur summa. aktiivne kasutaja rakenduses.

Spetsiaalne veebisait WABetaInfo plaanis tööriista riigis testida eelmise aasta veebruaris ning avaldas Twitteris, et WhatsApp rakendas lisaks Indiale ka Hispaania, Mehhiko ja Suurbritannia kasutajatele mõeldud teenuste tugiteenuseid – see on ainus riik, kus seni on katseid tehtud. .

3. Mis vahe on virtuaalsetel valuutadel Facebook Pay, WhatsApp Pay ja Libra?

Lisaks WhatsApp Paymentsile on Facebook üles näidanud suurt huvi oma maksevormide ehitamiseks teiste ettevõtete platvormidele. Sel juhul vabastas ettevõte eelmise aasta novembris Facebook Pay, Facebooki ja Messengeri makseinstrumendid, mis seni olid saadaval ainult Ameerika Ühendriikides.

Facebooki ülekandeplatvorm toetab enamikku krediit- ja deebetkaartide lippe ning võtab vastu makseid PayPali ja Stripe'i kaudu. Facebook Pay võimaldab teil teha Messengeri kaudu rahaülekandeid inimeselt inimesele, teha mängusiseseid oste, osta pileteid ja osaleda kassidel veebis, lisaks ostes teatud kauplustes Facebooki turuplatsil. On ebaselge, kas platvorm võtab vastu Kaalud, Facebooki krüptovaluutat, kuid mõlemad teenused on sõltumatud.

Facebook Pay on Facebooki fotomakse teenus: Divulgao / FacebookFacebook Pay on Facebooki fotomakse teenus: Divulgao / Facebook

Facebook Pay on Facebooki fotomakse teenus: Divulgao / Facebook

Kaalude virtuaalsest valuutast teatas Facebook 2019. aasta teise poole alguses, selle lansseerimine on kavandatud selle aasta esimesse poolde. Krüptovaluuta loomise eesmärk on Zuckerbergi sõnul hõlbustada rahalisi tehinguid kasutajate vahel, kellel pole pangakontot, ilma tasusid võtmata. Raha hoiustatakse virtuaalses rahakotis nimega Calibra, mille eest vastutab Facebook ja mis on saadaval Messengeri ja WhatsApp'is.

4. WhatsApp Pay võib olla alternatiiv rakenduste monetiseerimiseks

Eeldatakse, et 2020. aasta tähistab WhatsAppis reklaamimise algust, sest kuller lõpetas 0,99 dollari suuruse aastatasu nõudmise pärast seda, kui see oli Facebooki omandanud. 2018. aastal spekuleeritakse, et rakendus alustab reklaamide kuvamist funktsioonis WhatsApp Status – tööriist, mis sarnaneb Instagrami lugudega – sotsiaalvõrgustik, mis kuulub ka Facebookile. Wall Street Journali raporti kohaselt loobus ettevõte reklaamimise kaudu rahaks tegemise ideest.

Teenus WhatsApp püüab teha tehinguid ilma fotorakendusest lahkumata: Tainah Tavares / TechTudoTeenus WhatsApp püüab teha tehinguid ilma fotorakendusest lahkumata: Tainah Tavares / TechTudo

Teenus WhatsApp püüab teha tehinguid ilma fotorakendusest lahkumata: Tainah Tavares / TechTudo

Kui ülekanderežiimi kuvatakse Messengeri ekraanil, spekuleeritakse, et rakendus saab iga tehtud tehingu pealt protsendi kasumist, mis sarnaneb Apple Pay kaudu saadava Apple'i kasumiga toimuvaga: iga platvormi tehtud tehingu eest saab ettevõte, kuid nad saavad umbes 0,15 % netosissetulekust, mis kujutab endast WhatsApi puhul alternatiivi sõnumside rakendusest raha saamiseks.

5. Brasiilias WhatsApp Paymentsiga sarnased alternatiivid

Hinnates sõnumside rakenduste kasutajate vahelist pangaülekannet, on sellised pangad nagu Ita ja Bradesco aru saanud tehingusüsteemist mobiilinuppude abil. Kontoomanikud saavad aktiveerida klaviatuuri valiku, et teha pangatoiminguid ilma pangarakendusele sisenemata. See ülekandeviis näitab praktilisust, kuid võib sisaldada selliseid tasusid nagu TED või DOC, mis erinevad WhatsApp Pay ettepanekutest.

Bradesco klaviatuur võimaldab teil teha ülekandeid ilma Photo: Reproduo / TechTudo pangarakendust avamataBradesco klaviatuur võimaldab teil teha ülekandeid ilma Photo: Reproduo / TechTudo pangarakendust avamata

Bradesco klaviatuur võimaldab teil teha ülekandeid ilma Photo: Reproduo / TechTudo pangarakendust avamata

Milline on grupiikooni eraldusvõime WhatsAppis? Uurige seda TechTudo foorumist.

Kuidas luua otselink oma WhatsApp numbrile

Kuidas luua otselink oma WhatsApp numbrile