WhatsApp piirab sõnumi edastamist ühele kontaktile korraga Sotsiaalmeedia

WhatsApp peab hoiatama, mitu korda sõnumit on edastatud Sotsiaalvõrgustik

WhatsApp testib hoiatust, mis näitab platvormil jagatud sõnumite arvu. Uus hoiatus hakkab teatama ka siis, kui teksti on Messengeri kaudu sageli jagatud. Andmete avalikustamise eesmärk on aidata kasutajatel mõista, et väga populaarsed sõnumid võivad sisalduda võltsuudised või teate, kuidas rämpspostist teatada.

Eksperimentaalse funktsiooni avastas neljapäeval (21) WhatsApi spetsiaalse saidi WABetaInfo Androidi rakenduse beetaprogrammi versiooni 2.19.80 analüüsi ajal. Pidage meeles, et midagi uut pole kasutajatele saadaval.

WhatsApp piirab sõnumite edastamist viiele kontaktile

1 / 2Sõnum edastati saidil WhatsApp Foto: Paulo Alves / TechTudo

Teade edastati saidil WhatsApp Foto: Paulo Alves / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Edastatud sõnumite arv kuvatakse jaotises Sõnumiteabe samas aknas, kus on võimalik teada saada, kas tekst on adressaadi poolt vastu võetud ja loetud. Sellel statistikal on kasutajal juurdepääs ainult tema saadetud sõnumites. See tähendab, et kui soovite teada saadud postituse jagatud arvu, peate teksti edastama ka mitmele kontaktile.

Ka WABetaInfo andmetel ulatub see arv ainult nelja viiteni. Alates viiendast saadetisest kuvatakse rakenduses hoiatusi, mida sageli jagatakse tekstimullides, mitte ainult jagatakse.

2 / 2WhatsApp peab teile ütlema, mitu korda sõnumit on edastatud Foto: Reproduo / WABetainfo

WhatsApp peab teile teatama, mitu korda sõnumit on edastatud. Foto: Reproduo / WABetainfo

Veebisaidi andmetel pole funktsioon saadaval kõigil WhatsApp Beta programmi kasutajatel ja pole kinnitust, et nad lisatakse stabiilsele rakenduse versioonile.

Sammud ühendavad uusimad muudatused, mille WhatsApp on teinud desinformatsiooni ja teabe vastu võitlemiseks võltsuudised teie vestluses. Jaanuaris piirasid kullerid aktsiate arvu korraga viieks kontaktisikuks. Sel ajal teatas ettevõte, et otsib uusi viiruse sisalduse probleemist ülesaamise võimalusi. Enne seda hakkas ta teatama, kui teade oli jagatud ja saatja seda ei kirjutanud.

WhatsApp hoiatab, kui sõnumeid edastatakse; tea, kuidas seda vältida

WhatsApp hoiatab, kui sõnumeid edastatakse; tea, kuidas seda vältida