WhatsApp piirab sõnumite edastamist; Facebook Messenger, Philips Hue ja PES 2019 saavad värskendusi
RAÄŚUNALNIK

WhatsApp piirab sõnumite edastamist; Facebook Messenger, Philips Hue ja PES 2019 saavad värskendusi

Ja siin toome teile taas populaarsete rakenduste uusimad ja lahedamad värskendused Rakenduste pood! Kas peaksime neid nägema?

Mis on valesti

Brasiilia kõige populaarsemad saadikud viivad ellu muudatusi, mis võivad mõne jaoks olla positiivsed; kõigile teistele, mitte eriti. NĂĽĂĽdsest peale, piirata sõnumite edastamist viie vestluse või rĂĽhmaga – varem saate edastada sõnumeid korraga kuni 20 kontaktile või rĂĽhmale.


WhatsApp Messengeri rakenduse ikoon

Muudatused toimuvad juba Indias, ĂĽhes riigis, kus WhatsApp on kõige populaarsem, kuna kogu riigis levinud lintšimislaine on motiveeritud rakenduse levitatud kuulujutudega – nähtus, mis on viinud 27 inimese surmani. NĂĽĂĽd nõustub muu maailm samade piirangutega, sest WhatsAppi enda sõnutsi on teenus “privaatne sõnumside rakendus”, mitte kontrollimata teabe aktiivne levitamine.

Kui võltsuudised teie peregrupi arv väheneb või mitte, neid on juba viissada. Muudatused on ülemaailmselt juba rakendatud ja eeldatavasti aktsepteerivad need kõik kasutajad järgmise paari nädala jooksul.

Aja jooksul toob uusim rakenduse värskendus (2.18.111) grupikõnede algatamiseks uue ekraani – nĂĽĂĽd saate kõne alustamise ja alles seejärel uue kontakti lisamise asemel valida kõik sõbrad korraga ja helistada neile korraga .

Instagram

Samal ajal teatas foto- ja videosuhtlusvõrgustik oma äsja lisatud videokõnede funktsiooni täiustamisest: nüüd on võimalik kõne ajal lihtsalt sõrme üles libistada, et sinna rohkem inimesi lisada.

Nüüd saate videokõnesse inimesi lisada Otseülekanne. Pühkige vestluse ajal lihtsalt üles, et lisada rohkem sõpru ja hoida vestlust sujuvalt.

Uudsus on nĂĽĂĽd saadaval Instagrami uusimas versioonis.


Instagrami rakenduse ikoon

Facebook Messenger

Tundub, et Facebook on viimastel päevadel oma toodetele uudiste toomiseks vaeva näinud, sest täna tõsteti siin esile kolme selle omadust. Facebook Messengeri puhul spetsiaalne uuendus teie kaamerale.

Mida uut on Facebook Messengeri kaameras

Pildistamise messengeri alal on oma funktsiooniga sarnane oma portreereĹľiim “Fookus” tutvustas mõni aeg tagasi Instagram. Selle funktsioonid põhinevad muidugi täielikult tarkvaral ja masinõppel ning tunduvad ainulaadsed nartsissistlik – idee oli tunnustada nägusid ja kogu pildi taust “hägustada”, mis andis vähem täpseid tulemusi kui Apple’i sĂĽsteem, kuid … see tasus end ära.

Peale selle sisaldab uusim rakenduse värskendus ka Boomerangi videote loomulikku tuge ja liitreaalsuse funktsiooni, mis võimaldab teil platvormikleebiseid oma fotodele või videotele paigutada.


Messengeri rakenduse ikoon

Philipsi toon

Koduautomaatika võimaluste hulgas on Philipsi Hue lambid tänapäeva turul ühed kõige taskukohasemad ja populaarsemad. Hiljuti sai nende juhtimise eest vastutav rakendus värskenduse, mida kasutajad väga soovisid.


Philipsi Hue rakenduse ikoon

Enne värskendust käitusid tuled pärast voolukatkestust kummaliselt: kõik nad sĂĽttisid taaskäivitamisel maksimaalse heledusega, sõltumata nende varasemast olekust – mis võib olla õudusunenägu, kui tuled kustuvad näiteks keset ööd.

NĂĽĂĽd on probleem fikseeritud ja kui energia taastub, jõuavad tuled automaatselt kukkumiseelsesse olekusse. Miskipärast on need ikkagi seaded, mille peate rakenduses lubama – vastasel juhul jätkavad nad pärast tilka jätkamist maksimaalse heledusega … mis on minu jaoks seletamatu.

PES 2019

Igavene jõuproov nende vahel, kes eelistavad PES-i, ja nende vahel, kes eelistavad FIFA-d, ei lõpe kunagi, kuid need kaks tiitlit on vaieldamatult pühendunud oma mängijatele uudiste toomisele. Konami on hiljuti loonud Internetis mitu uut funktsiooni Pro Evolution Jalgpall 2019 iOS-i jaoks.


EFootball PES 2020 rakenduse ikoon

Mängu versioonis 3.0 saab renderdamismootoriks Unreal Engine 4 (asendab 3), mis tagab parema graafika ja huvitavama mängimise. Lisaks on paljudesse maailma liigadesse lisatud uute meeskondade, mängijate ja treenerite andmeid, samuti uusi legende ja esemeid.

Meil on ka uusi funktsioone, nagu mängijate värbamine vahetusteks, reaalajas värskendused, esiletõstetud mängijad ja parem juurdepääsetavus mitme keele jaoks ning energiamehhanismide eemaldamine.


Table of Contents