WhatsApp pimedas režiimis: teab kõike teemade kohta, mis rakendusse jõuavad

WhatsApp saab varsti pimedas reĹľiimis. Teisipäeval (6) teatas spetsiaalne veebisait WABetaInfo, et sõnumitooja lõpetab iPhone’i (iOS) ja Android-telefonide versioonifunktsioonide testi. Must teema on Apple’i operatsioonisĂĽsteemis 95% ja konkurentidel 75% valmis, mis võib viidata sellele, et värskendus pole samaaegselt saadaval. Selle funktsiooni jaoks pole veel ametlikku avaldamiskuupäeva. Allpool olevas loendis leiate lisateavet pime reĹľiim Mis on valesti.

WhatsApp hakkab näitama, mitu korda sõnum on edastatud

Ăśks kahest WhatsApp testib pimedat reĹľiimi, mis lubab säästa energiat ja parandada kasutuskogemust – Foto: Anna Kellen Bull / TechTudo

WhatsApp testis pimedat reĹľiimi, mis lubab säästa energiat ja parandada kasutuskogemust – Foto: Anna Kellen Bull / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

1. Tume reĹľiim on iPhone’i kasutajate jaoks kohustuslik

WABetaInfo veebisaidi teabe kohaselt on ressursid iOS-sĂĽsteemi jaoks 95% ulatuses valmis. Ainult mõned ekraanid, näiteks kontaktandmed, mis on endiselt WhatsAppi standardvalges värvitoonis. Lootus on, et öine reĹľiim jõuab iPhone’i kasutajateni septembrist alates iOS 13 käivitamisega.

2. Androidi värskendus võib tulla uue Android Q-ga

Öörežiim WhatsApp Androidi jaoks nõuab vestlusaknas ja muudes jaotistes muudatusi. Näiteks rühma teavet üksikasjalikult kuvavad ekraanid on endiselt osaliselt valged.

2 vestlustest, olek ja kontaktandmed on mõned aknad, mille ööreĹľiimi rakendused on lõpule viidud – Foto: Disclosure / WABetaInfo

Vestlused, olek ja kontaktandmed on mõned aknad, kus öise reĹľiimi rakendamine on lõpule viidud – Foto: Disclosure / WABetaInfo

WABetaInfo veebisaidi teabe kohaselt on öörežiimi lõpuleviimiseks vaja kohandada umbes 25%. Olek, kõned, vestlusloend, kontaktivalija ja kontaktandmed on vaid mõned Androidi valmisrakenduse osad. Arvatakse, et see funktsioon ilmub koos Android 10 (Q) turule toomisega, millest Google teatas mais.

3. Ă–ine reĹľiim ei ole OLED-ekraanide jaoks optimeeritud

Funktsiooni kaasnev disain ei paku OLED-ekraanile sõbralikku kompositsiooni. Sellega arvatakse, et pime režiim see ei too märkimisväärset akusäästu Android-telefonidele, mille ekraanid sõltuvad seda tüüpi tehnoloogiast. Seevastu iOS-is optimeeritakse esteetilised muudatused osaliselt OLED-ekraani jaoks.

4. WhatsAppi taustavärv ei ole must

Androidi beetaversioonis kuvatakse öörežiim tumehalli taustal, ikoonid tumerohelises ja tekst valgetes fontides. Vältides musta värvi kasutamist, aitab WhatsApp kaasa kasutaja silmade koormuse vähendamisele, kuna tumehalli pinna hele tekst on vähem kontrastsem kui hele mustal.

5. Mis on öörežiim ja kuidas see töötab?

Tuntud kuipime reĹľiim“Või” pime reĹľiim “, öine teema on ekraani seadistusvõimalus. Tavaliselt on see brauserite, rakenduste ja operatsioonisĂĽsteemide pistikprogrammides saadaval funktsioon, mis võimaldab elektrooniliste seadmete mugavaks kasutamiseks eriti hämaras keskkonnas. Selle peamine ĂĽlesanne on muuta graafilise liidese värvipaletti, et muuta teema tumedamaks ja vähendada ekraani heledust – seni, kuni kasutaja seda soovib, on eesmärk sobitada rakendusliidese valgustus silmade ja keskkonnaga.

iPhone iOS13-ga?  Lisateave uue Apple'i operatsioonisĂĽsteemi kohta

iPhone iOS13-ga? Lisateave uue Apple’i operatsioonisĂĽsteemi kohta