WhatsApp: saate teada, kuidas helisõnumeid tekstiks teisendada

On kätte jõudnud aeg, kus peate selle tööriista oma WhatsAppi jaoks välja selgitama ja oma helisõnumeid tegelikult lugema hakkama.

Olete koosolekul ega kuule helisõnumit Mis on valesti? Siit saate teada, kuidas kõik need kõnepostisõnumid tekstiks teisendada, nii et te ei peaks heli kuulmiseks oma tegevust katkestama. Läheme juhendaja juurde?

Alustage kohe kopeerimist

Pärast allalaadimist Transkribeerija nutitelefonis Android teenuses Google Play avage rakendus lihtsalt nutitelefon. Niipea kui saate helisõnumi Mis on valesti, valige lihtsalt kiri, justkui kustutaksite selle.

WhatsApp: saate teada, kuidas helisõnumeid tekstiks teisendadaSee rakendus on saadaval tasuta

Pärast transkribeeritava kirja valimist valige telefonis nupp “Jaga”. Ilmub aken, kus on mitu rakenduse valikut heli saatmiseks. Niisiis, lihtsalt vali Transkribeerija WhatsAppi.

WhatsApp: saate teada, kuidas helisõnumeid tekstiks teisendadaTeisendamine toimub nii, nagu hakkaksite heli jagama.

Transkriptsioon algab kohe pärast heli rakendusse sisestamist ja peale heli öeldu reaalajas lugemise salvestab rakendus kogu transkribeeritud heli oma galeriisse. Kui soovite tutvuda kõigi tema ärakirjadega, vaadake lihtsalt tema loodud loendit.

WhatsApp: saate teada, kuidas helisõnumeid tekstiks teisendadaKõik oma ärakirjad saate salvestada rakendusse.

Kuid kui see valik teile ei meeldi, saate selle konfigureerida mitte ja vaadata oma ärakirja ainult üks kord. Selle toimimiseks vajate Interneti-ühendust, kuna rakendus nõuab kopeerimiseks ühenduse loomist.

Kuid see ei ole probleem teie jaoks, kes seda kasutate Mis on valestisest kui saate teate, siis sellepärast, et teil on Internet. Samuti saate programmeerida oma heli automaatselt transkribeerimiseks, kuid peate maksma 14,99 R $.

Aga kuidas on lood iPhone’iga, kas ka seda saab kopeerida?

SEE WhatsAppi transkribeerija nüüd saab iga Androidi kasutaja normaalselt alla laadida. Aga kui olete kasutaja iOS, Võite arvata, et te ei kopeeri oma helisõnumit.

WhatsApp: saate teada, kuidas helisõnumeid tekstiks teisendada

Kuigi seda pole kasutajatele välja antud Apple, on rakendus peal Rakenduste pood helistas Heli tekstiks WhatsAppi jaoks, mis on loodud omanikele iPhone. See töötab samamoodi nagu teie kaksikvend, puudutage lihtsalt sõnumit, mille soovite rakenduses transkribeerida ja jagada.

Rohkem kui lihtsalt lihtne WhatsAppi lisandmoodul

SEE WhatsAppi transkribeerija on juba kogunud enam kui viissada tuhat allalaadimist Google Play ja versioonis 3.1.5 avatud beetaversiooniga. See tööriist on mõeldud nendeks aegadeks, kui te ei soovi oma telefoniga tähelepanu äratada või kui te lihtsalt ei ole helisõnumite kuulamise fänn.

See toetab juba 40 keelt, sealhulgas portugali, inglise ja hispaania keelt. Ametlik turule laskmine võib olla lähedal, sest see on saadaval ametlikus poes Google eelmise aasta septembris.

Mida arvate sellest rakendusest? Milliseid rakendusi soovite veel? Showmetech testitud? Räägi kommentaarides!

Loe ka

Õpetus: õppige, kuidas Samsung Payga liituda