contador gratis Skip to content

WhatsApp: seitse sõnumitooja funktsiooni, mida vihatakse | Sotsiaalmeedia

WhatsApp: vaadake 201 polemit poleemilist taotlust | Sotsiaalmeedia

LUGEGE: WhatsApp peab 2020. aastaks vabastama kuus kauaoodatud funktsiooni

Paljud WhatsApi kasutajad unistavad ka päevast, mil oleks võimalik veebis hoiatused keelata, kasutada peidetud käskjalad. Samuti on ressursse, mis jagavad arvamusi: näiteks järjestikust heli taasesitust kiidavad mõned ja teised vihkavad. Järgnevas loendis kontrollige seitset vihatud WhatsApi funktsiooni.

Loend sisaldab WhatsApi seitset vihatud funktsiooni. Foto: Rodrigo Fernandes / TechTudoLoend sisaldab WhatsApi seitset vihatud funktsiooni. Foto: Rodrigo Fernandes / TechTudo

Loend sisaldab WhatsApi seitset vihatud funktsiooni. Foto: Rodrigo Fernandes / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

1. Kasutage registreerimiseks telefoninumbrit

Kõik WhatsApi kontod on seotud telefoninumbritega, mis on sõnumsiderakenduses väga levinud. Selgub, et telefoninumbri sisestamine on Messengeri ainus tuvastamisvorm ja WhatsApp ei luba luua kontosid, kus on ainult kasutajanimed ja paroolid.

Lisaks sellele, et see piirab privaatsust, kuna see hõlbustab SMS-iga saadetud kontrollkoodide kloonimist, võib see põhjustada ebamugavusi kiipide varguse või kadumise korral. Samuti on tõsiasi, et kasutajal puudub kontroll talle antud nime üle, kuna tema kontaktandmeid hoitakse teiste inimeste WhatsAppis.

2. Lisamine rĂĽhma ilma loata

See, mis gruppi ilma loata on lisatud, on WhatsApa kohta kõige tüütum. Foto: Anna Kellen Bull / TechTudoSee, mis gruppi ilma loata on lisatud, on WhatsApa kohta kõige tüütum. Foto: Anna Kellen Bull / TechTudo

See, mis gruppi ilma loata on lisatud, on WhatsApa kohta kõige tüütum. Foto: Anna Kellen Bull / TechTudo

Ärkate hommikul üles WhatsAppis teadete seeriaga. Rakenduse avamisel näete, et olete saanud palju fotodega sõnumeid, sealhulgas tere hommikust rühmadesse, kuhu olete mitu korda lahkunud. Sellised olukorrad on väga levinud, mistõttu on rühma loata lisamine WhatsAppis üks kõige vihkatavamaid asju.

Messenger on aga saadaval 2019. aasta novembris – funktsioon, mis võimaldab teil kindlaks teha, kes teid vestlusele lisada saab. Funktsioonide abil, mis on saadaval iPhone'i (iOS) ja Androidi jaoks, on võimalik valida kolme autoriseerimistaseme vahel: ĂĽkskõik kes (vaikeseade), ainult kontaktid ja hõlmavad erandeid. Kui keegi loata proovib teid gruppi lisada, väljastab WhatsApp kutse, et kasutajad saaksid ise otsustada, kas liituda kollektiivse vestlusega.

3. Esita automaatselt heli järjest

Järjestikune heli taasesitus katkestab WhatsApi kasutajate fotod automaatselt: Helito Beggiora / TechTudoJärjestikune heli taasesitus katkestab WhatsApi kasutajate fotod automaatselt: Helito Beggiora / TechTudo

Järjestikune heli taasesitus katkestab WhatsApi kasutajate fotod automaatselt: Helito Beggiora / TechTudo

Järjestikku saadetava heli automaatne taasesitamine on funktsioon, mis jagab WhatsApi kasutajad. Ühelt poolt on inimesi, kes usuvad, et ressursid on kasulikud ja säästavad aega; teiselt poolt need, kes vihkavad automaatset taasesitust ja soovivad vabadust reprodutseerimise kontrollimiseks. Kuna sõnumeid mängitakse järjestikku, ei saa kasutaja järgmist heli taasesitust sageli peatada, kui ta seda sel ajal ei soovi või ei kuule.

4. Veebihoiatused, mida ei saa desaktiveerida

WhatsApp näitab, kui kasutaja on võrgus. Fotod: Anna Kellen Bull / TechWhatsApp näitab, kui kasutaja on võrgus. Fotod: Anna Kellen Bull / Tech

WhatsApp näitab, kui kasutaja on võrgus. Fotod: Anna Kellen Bull / Tech

WhatsApp võimaldab teil viimase viisa desaktiveerida ja sõnumi lugemist kinnitada, kuid peita hoiatus, mis näitab, et kasutaja on võrgus, on mõne inimese jaoks endiselt kauge unistus. Kuigi Messenger ei paku loomulikult vestlusvalikuid ja ei loe sõnumeid, ilma et keegi teine ​​teaks, et olete sel ajal aktiivne, on lahendus peidetud WhatsApp'i kasutamiseks välise rakenduse kasutamine.

    WhatsApi soovimatuid teatisi on võimalik kustutada rakenduse Foto: Paulo Alves / TechTudo sätetest    WhatsApi soovimatuid teatisi on võimalik kustutada rakenduse Foto: Paulo Alves / TechTudo sätetest

WhatsApi soovimatuid teatisi on võimalik kustutada rakenduse Foto: Paulo Alves / TechTudo sätetest

WhatsApi teatised võivad olla väga tüütud, eriti kui teie telefoni ekraan on mõnes muus rakenduses avatud. Kujutage ette näiteks YouTube'is videoklassi vaatamist ja esitamine peatatakse igal ajal uute sõnumite hoiatusega. Õnneks on sellest probleemist võimalik üle saada, kohandades WhatsApi teatisi iPhone'i ja Androidi telefonides.

Edastamisloend võimaldab massteadete saatmist ja häirib kasutajaid Foto: Rodrigo Fernandes / TechTudoEdastamisloend võimaldab massteadete saatmist ja häirib kasutajaid Foto: Rodrigo Fernandes / TechTudo

Edastamisloend võimaldab massteadete saatmist ja häirib kasutajaid Foto: Rodrigo Fernandes / TechTudo

Edastamisloend muudab masssõnumite saatmise lihtsaks ja võib WhatsApp-i kasutajatele palju peavalu põhjustada. See ressurss on kasulik sõpradevaheliste kohtumiste või seltskondlike sündmuste korraldamiseks. Seda ressurssi kasutatakse sageli tüütute ja mõnikord valesti asuvate ahelate jagamiseks, kuna ühes loendis on võimalik jõuda kuni 256 inimeseni. 2018. aasta valimisperioodil valeuudiste jagamine oli nii korduv, et see keelas Brasiilias tuhandete kontode kasutamise.

7. Helisignaal kõlab isegi siis, kui lugemise kinnitus on keelatud

Lugemiskinnituse keelamise funktsioon, mis võimaldab teil sõnumeid vaadata ilma saatja teadmata, ei laiene WhatsApp-i kasutajatele. Isegi kui see funktsioon on aktiveeritud, näitab rakendus, et inimene kuulis sõnumit sinise linnukese kaudu. Kuni kuller vigu ei paranda, on väliste rakendustega vigu võimalik vältida.

Kuidas kasutada rakendust WhatsApp Cleaner rakenduse failide puhastamiseks

Kuidas kasutada rakendust WhatsApp Cleaner rakenduse failide puhastamiseks