WhatsApp: seitse vihatud messengeri funktsiooni

LOE: WhatsApp vabastab 2020. aastal kauaoodatud kuus funktsiooni

Paljud WhatsAppi kasutajad unistavad ka päevast, mil on võimalik võrguhoiatused keelata, kasutada varjatud sõnumitoojaid. Samuti on ressurss, mis jagab arvamusi: järjestikune heli automaatne esitamine, näiteks ühed kiitsid ja teised vihkavad. Järgmises loendis vaadake seitset vihatud WhatsAppi funktsiooni.

1/6 vihatud WhatsAppi seitsme funktsiooni loendist – Foto: Rodrigo Fernandes / TechTudo

Loendis on seitse vihatud WhatsAppi funktsiooni – Foto: Rodrigo Fernandes / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

1. Telefoninumbrite kasutamine registreerimisel

Kõik WhatsAppi kontod on seotud telefoninumbriga, mis on sõnumsiderakendustes väga levinud. Selgub, et telefoninumbri sisestamine on ainus identifitseerimisvorm messengeris ja WhatsApp ei luba teil luua kontot ainult kasutajanime ja parooliga.

Lisaks privaatsuse kahjustamisele, kuna see hõlbustab SMS-iga saadetud kinnituskoodi kloonimist, võib see piirang tekitada ebamugavusi kiibi varguse või kadumise korral. Samuti on asjaolu, et kasutajal puudub kontroll talle antud nime üle, kuna tema kontaktid on salvestatud kellegi teise WhatsAppi.

2. Lisamine rĂĽhma ilma loata

2/6-st ilma loata gruppidesse lisamine on WhatsAppi puhul kõige tĂĽĂĽtum – Foto: Anna Kellen Bull / TechTudo

See, mis lisatakse gruppidele ilma loata, on WhatsAppi kohta kõige tĂĽĂĽtum – Foto: Anna Kellen Bull / TechTudo

Ă„rkate hommikul WhatsAppis rea teadetega. Rakendust avades näete, et saate palju sõnumeid – sealhulgas fotosid – tere hommikurĂĽhmade kohta, mille olete rohkem kui ĂĽks kord lahkunud. Sellised olukorrad on väga levinud, mistõttu on ilma loata gruppidesse lisamine WhatsAppi ĂĽks kõige vihatud asju.

Messenger pakkus aga novembris 2019 funktsiooni, mis võimaldaks teil täpsustada, kes saab teid vestlustesse lisada. Funktsiooniga, mis on saadaval iPhone’i (iOS) ja Androidi jaoks, on võimalik valida kolme autoriseerimistaseme vahel: igaĂĽks (vaikimisi), ainult kontaktid ja lisada erandeid. Kui keegi ilma teie loata ĂĽritab teid gruppi lisada, väljastab WhatsApp kutse, et kasutaja saaks ise otsustada, kas liituda kollektiivse vestlusega.

3. Esitage heli järjest automaatselt

3/6 järjestikust heli automaatset esitamist häirib WhatsAppi kasutajaid – Foto: Helito Beggiora / TechTudo

Järjestikune heli automaatne esitamine häirib WhatsAppi kasutajaid – Foto: Helito Beggiora / TechTudo

Järjestikku saadetud heli automaatne esitamine on funktsioon, mis jagab WhatsAppi kasutajad. Ühelt poolt on neid, kes usuvad, et ressursid on kasulikud ja säästavad aega; teiselt poolt aga need, kes vihkavad automaatset esitamist ja soovivad taas vabadust reprodutseerimist kontrollida. Kuna sõnumeid mängitakse järjestikku, ei saa kasutaja sageli järgmist heli esitamist peatada, kui ta seda sel ajal ei soovi või ei kuule.

4. Veebihoiatus, mida ei saa keelata

4 kuuest WhatsAppist kuvatakse, kui kasutaja on võrgus – Foto: Anna Kellen Bull / TechTudo

WhatsApp kuvatakse, kui kasutaja on võrgus – Foto: Anna Kellen Bull / Tech

WhatsApp võimaldab teil viimase viisa deaktiveerida ja lugeda sõnumeid kinnitada, kuid märguande varjamine, mis näitab, et kasutaja on võrgus, on mõne jaoks siiski kauge unistus. Kuigi messenger ei paku loomulikult võimalust vestelda ja sõnumeid lugeda ilma, et teine ​​inimene teaks, et olete sel ajal aktiivne, on lahendus peidetud WhatsAppi kasutamiseks välise rakenduse kasutamine.

5/6 Rakenduse seadetes saate soovimatud WhatsAppi märguanded kustutada – Foto: Paulo Alves / TechTudo

Soovimatuid WhatsAppi teateid saate kustutada rakenduse seadetes – Foto: Paulo Alves / TechTudo

WhatsAppi märguanded võivad olla tõesti tĂĽĂĽtud, eriti kui teie telefoni ekraan on teises rakenduses avatud. Kujutage ette, et vaatate näiteks YouTube’is videotundi ja taasesituse peatab iga kord uue teate märguanne. Ă•nneks on seda probleemi võimalik lahendada WhatsAppi teatiste kohandamisega iPhone’i ja Androidi telefonides.

6/6 loendist edastamine võimaldab hulgiteateid saata ja kasutajaid häirida – Foto: Rodrigo Fernandes / TechTudo

Edastusnimekirjad võimaldavad hulgiteateid saata ja kasutajaid häirida – Foto: Rodrigo Fernandes / TechTudo

Edastusnimekirjad muudavad hulgisõnumite saatmise lihtsaks ja võivad WhatsAppi kasutajatele palju peavalu valmistada. Seda ressurssi, mis on kasulik sõprade vaheliste kohtumiste või seltskondlike ürituste korraldamiseks, kasutatakse sageli tüütuks ja mõnikord ekslikuks ahelate jagamiseks, kuna loendis on võimalik jõuda kuni 256 inimeseni. 2018. aasta valimisperioodil võltsuudiste jagamine kordus nii, et see viis Brasiilias tuhandete kontode keelustamiseni.

7. Helisignaale kuuleb ka siis, kui lugemiskinnitused on keelatud

Lugemiskinnituste keelamise funktsioon, mis võimaldab teil sõnumeid vaadata saatja teadmata, ei hõlma WhatsAppi heli. Isegi kui funktsioon on lubatud, näitab rakendus, et inimene kuulis sõnumit sinise linnukese kaudu. Seni, kuni kuller vigu ei paranda, on võimalik väliste rakendustega vigu vältida.

Kuidas kasutada rakendust Cleaners for WhatsApp rakenduse failide puhastamiseks

Kuidas kasutada rakendust Cleaners for WhatsApp rakenduse failide puhastamiseks