contadores estadisticas Saltar al contenido

WhatsApp, TikTok ja Facebook on mõned detsembris kõige allalaaditud rakendused | Rakendus

WhatsApp on kogu maailmas 2019. aasta detsembris kõige allalaaditud rakendus Androidi ja iPhone'i (iOS) telefonides, selgub uuringust Anduritorn. Saadikut on App Store'is ja Google Play poes kogunud ligi 112 miljonit allalaadimist, mis tähendab 30% kasvu võrreldes 2018. aasta detsembriga. Brasiilia on sellel perioodil rakendusi alla laadinud riikide loendis teisel kohal (9% kogu allalaadimistest), ainult India taga, mis moodustab 32%.

LUGEGE: kas WhatsApp lõpetab 2020. aastal toimimise? Seitse fakti toetuse lõppemise kohta

TikTok on teine ??allalaaditud rakendus maailma edetabelis, korrates nimekirja novembris, oktoobris ja 2019. aasta kolmandas kvartalis. Üldiselt laaditi lühikese video sotsiaalset võrgustikku 83 miljonit korda ja Brasiilia vastutab nende allalaadimiste eest 10%, mis on ka teine ??riik. enamik installimisrakendusi. Esimesena tuli India, umbes 30 miljoni installatsiooniga. Kolmandal kohal ilmus aastakümnetel 2010-2019 kõige allalaaditud rakendus Facebook, millele järgnesid Messenger ja Instagram.

WhatsApp on 2019. aasta detsembris kõige allalaaditud rakendus maailmas Foto: Reproduo / SensorTowerWhatsApp on 2019. aasta detsembris kõige allalaaditud rakendus maailmas Foto: Reproduo / SensorTower

WhatsApp on 2019. aasta detsembris kõige allalaaditud rakendus maailmas Foto: Reproduo / SensorTower

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Uuringud korraldas SensorTower, spetsialiseeritud konsultatsioonid mobiilirakenduste allalaadimisturul. Prognoosides võetakse arvesse ainult iga rakenduse kordumatut installimist ega arvestata Androidi või mängudesse eelinstalleeritud Google'i rakendusi. Platvorm registreerib rakenduse muutujad, näiteks Facebook Lite näiteks ühe rakendusena.

Teiste loendis kuvatavate rakenduste hulgas on Disney +, Disney voogesitusplatvorm, mis käivitati 2019. aasta novembris USA-s ja mitmes riigis ning jõudis väljalaskekuu jooksul enim allalaaditud iOS-i tippu. Nüüd on see teenus iPhoneis kaheksas enim allalaaditud rakendus, edestades endiselt Netflixi. Disney + prognoos ilmub Brasiilias selle aasta novembris.

Loendis on ka failide jagamise teenused SHAREit ja videoredaktor Likee, mida sageli peetakse maailmas enim allalaetud failideks. Hiina toodete madala hinnaga müügi rakendus Club Factory on üks laialdasemalt Androidi installitavaid rakendusi. Paremusjärjestuses on ka Snapchat, YouTube ja Google Maps. Vaadake allpool kogu maailma kõige allalaaditud rakenduste loetelu 2019. aasta detsembris.

Telefon vibreerib üksi: kuidas sellega hakkama saada? Esitage TechTudo foorumis küsimusi.

Kuidas teha viktorine ja küsimusi Instagrami lugudes: I never, Stop and more

Kuidas teha viktorine ja küsimusi Instagrami lugudes: I never, Stop and more