WhatsApp, TikTok ja Facebook on ĂĽhed enim allalaaditud novembrikuu rakendused

WhatsApp on novembris enim alla laaditud rakendus kogu maailmas. Courier näitab kasvu 25% võrreldes 2018. aasta sama kuuga, jõudes sel aastal 87 miljoni installatsioonini. Edetabel võtab arvesse Androidi rakenduste poest, Google Play poest ja iPhone’i (iOS) poest App Store saadetud tulemusi. Brasiilia moodustas sellel perioodil 8% kogu rakenduse installimisest. Teise koha sai 72 miljoni allalaadimisega hiina rakendus TikTok muusika, tantsu, humoorikate klippide või stseenide lĂĽhisõnumite loomiseks.

LOE: Google valib 2019. aasta parimad rakendused; oska ja oska kasutada

Samuti mahtusid esikümnesse kolmandal, neljandal ja viiendal kohal Facebook, Messenger ja Instagram. Viie enim allalaaditud rakenduse positsioon püsib võrreldes oktoobriga. Uuringu viis läbi konsultant Anduritorn, täpsemalt rakendustegevusega seotud andmete kontrollimisel. Ettevõte uuendab tulemusi iga kuu ja andmed ei sisalda teavet mobiilimängude allalaadimiste kohta.

Ăśks kahest novembri kõige allalaaditud rakendusest – Foto: Disclosure / Censorship Tower

Enim alla laaditud novembrikuu rakendus – Foto: avalikustamise torn / tsensuur

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

On ĂĽllatav, et kuigi WhatsApp on maailma allalaaditavate edetabelite eesotsas, ilmub see Apple Store’i nimekirjas viiendal kohal. IOS-i esikoha saab Disney +, mis on sel kuul Ameerika Ăśhendriikides suur uudis. Walt Disney Stream kuulub ka ĂĽlemaailmses nimekirjas kĂĽmne kõige enam installitud mänguvälise rakenduse hulka, mis näitab, millised rakendused kasvavad ja mis võivad lähikuudel koha saada.

WhatsApp juhib ka Google’i poe tulemusi, millele järgnevad Facebook, TikTok, Messenger ja Likee. Play poe edetabelis viiendal kohal on videotöötlustööriist Likee kuuendal ĂĽlemaailmsel positsioonil, ilmumata isegi iOS-i loendisse.

Peale Likee sisaldab üldnimekiri ka selliseid rakendusi, mis pole nii populaarsed kui Brasiilias, näiteks SHAREit. Platvorm dokumentide jagamiseks erinevatest opsüsteemidest pärit seadmete vahel on Hiina osturakenduse Club Factory abil seitsmendal kohal.

2/2 WhatsApp on novembris maailma kõige alla laaditud rakendus – Foto: Anna Kellen Bull / TechTudo

WhatsApp on novembris kõige alla laaditud rakendus maailmas – Foto: Anna Kellen Bull / TechTudo

Mis on teie telefonis parim rakendus? Jäta oma arvamus TechTudo foorumisse.

Android-telefoni aku säästmiseks rakenduse MAX Battery kasutamine

Android-telefoni aku säästmiseks rakenduse MAX Battery kasutamine