contador gratis Saltar al contenido

WhatsApp, TikTok ja Facebook on ühed novembris enim allalaaditud rakendused | Rakendus

WhatsApp, TikTok ja Facebook on ühed novembris enim allalaaditud rakendused | Rakendus

WhatsApp on novembris kogu maailmas allalaaditud rakendus. Saadik näitas 2018. aasta sama kuuga võrreldes 25% tõusu, ulatudes sel aastal 87 miljoni installatsioonini. Paremusjärjestuses võetakse arvesse Androidi rakenduste poest, Google Play poest ja App Store'i, iPhone'i (iOS) kauplusest saadud tulemusi. Brasiilia vastab 8% -le kogu selle perioodi rakenduspaigaldistest. Teisel kohal on 72 miljoni allalaadimisega Hiina rakendus TikTok, mis teeb lühivideoid koos häälega muusika, tantsu, klippide või huumoristseenidega.

LUGEGE: Google valis parima rakenduse 2019. aastal; oskab ja oskab kasutada

Esiviisikus esinesid ka Facebook, Messenger ja Instagram, kolmandal, neljandal ja viiendal kohal. Viis kõige allalaaditud rakendust on endiselt oktoobriga võrreldes. Uuringu viis läbi konsultant Anduritorn, eriti rakendustegevustega seotud andmete kindlaksmääramisel. Ettevõte ajakohastab tulemusi iga kuu ja andmed ei sisalda teavet mobiilimängude allalaadimise kohta.

Novembris enim allalaaditud rakendus Foto: Divulgao / Sensor TowerNovembris enim allalaaditud rakendus Foto: Divulgao / Sensor Tower

Novembris enim allalaaditud rakendus Foto: Divulgao / Sensor Tower

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

on uudishimulik, et kuigi WhatsApp juhtis allalaadimiste edetabelit maailmas, oli see Apple Store'i loendis viiendal kohal. IOS-i esikohal on Disney +, mis on USA-s sel kuul suured uudised. Walt Disney voogesitus kuulub ka globaalses nimekirjas 10 kõige sõltumatuma mängurakenduse hulka, mis näitab rakenduste arvu kasvu, mis võib lähikuudel positsiooni saada.

WhatsApp juhtis ka Google'i poe tulemusi, millele järgnesid Facebook, TikTok, Messenger ja Likee. Play Store'i edetabeli viiendal kohal on videotöötlustööriist Likee, mis paikneb maailmas kuuendal kohal, isegi ilma iOS-i loendisse ilmumata.

Peale Likee sisaldab avalikus nimekirjas ka rakendusi, mis pole Brasiilias eriti populaarsed, näiteks SHAREit. Seitsmendal kohal on platvorm dokumentide jagamiseks erinevate operatsioonisüsteemide seadmete vahel, millele järgneb Hiina osturakendus Club Factory.

WhatsApp on novembris kõige allalaaditud rakendus maailmas Foto: Anna Kellen Bull / TechTudoWhatsApp on novembris kõige allalaaditud rakendus maailmas Foto: Anna Kellen Bull / TechTudo

WhatsApp on novembris kõige allalaaditud rakendus maailmas Foto: Anna Kellen Bull / TechTudo

Mis on teie mobiili parim rakendus? Jäta oma arvamus TechTudo foorumisse.

Kuidas kasutada rakendust MAX Battery oma Android-telefoni aku säästmiseks

Kuidas kasutada rakendust MAX Battery oma Android-telefoni aku säästmiseks