WhatsApp tutvustas grupivestluste jaoks uut privaatsusseadet

WhatsApp tutvustas grupivestluste jaoks uut privaatsusseadet

Sotsiaalne rakendus WhatsApp teatas grupivestlusi kasutavatele kasutajatele uutest privaatsusfunktsioonidest, pakkudes nende kogemuste üle suuremat kontrolli. Facebooki mure on muuta vestlused pere, sõprade, töökaaslaste või kooliga turvalisemaks. Uued privaatsusfunktsioonid ja kutsesüsteem aitavad kasutajatel otsustada, keda saab gruppidesse lisada.

Kui oma blogis selgitate, minge uute funktsioonide ĂĽhendamiseks lihtsalt jaotisse Seaded, klõpsake valikutel Konto> Privaatsus> Grupid ja valige ĂĽks kolmest võimalusest: “Kõik”, “Minu kontaktid” või “Minu kontaktid, välja arvatud”. Valik „Minu kontaktid” tähendab, et teie gruppidesse saab lisada ainult neid kasutajaid, kes on teie aadressiraamatus. „Minu kontaktid erandina” lisab rohkem kontrolli selle ĂĽle, kes teie kontaktidest tegelikult gruppi lisada soovite.

whatsapp tech “data-title =” tech whatsapp – WhatsApp tutvustab grupivestluste uusi privaatsusseadeid – SAPO Tech “> whatsapp tech

WhatsApp selgitab, et sel juhul saab administraator, kes ei saa teid gruppi lisada, teavitada teid privaatse kutse ja täiendava vestluse kaudu. Pärast seda on teil kuni kolm päeva aega gruppi kutseid vastu võtta, kuni see lõpeb.

Uued valikud on saadaval uues rakenduse värskenduses.