WhatsApp: viis oma kontaktide nuhkimiseks

Kes ei tahaks kunagi, kasvõi hetkeks, seda erilist inimest luurata? Varem oli inimese “sammude” tundmiseks vaja spetsiaalset ja professionaalset varustust. NĂĽĂĽd on teil vaja ainult rakendust ja Interneti-ĂĽhendust! WhatsDogi kasutamisel teavitatakse teid, kui valitud kontakt on WhatsAppiga ĂĽhendunud, nii et saate jälgida tema võrgusoleku aega, salvestada andmeid graafikutesse ja kalendritesse.

whatsappi ikooni avakuva

Teie WhatsAppi kontakte saab jälgida. / © ANDROIDPIT

Iseenesest pole WhatsDog keeruline rakendus, kuid selle põhifunktsioon palub paljusid: see registreerib WhatsAppis sisselogimise / väljalogimise, võimaldab jälgida teatud kontaktide tegevusperioodi, mis ei saa enam vabandusi otsida, näiteks “ma lähen magama” või “vabandust, Ma ei lugenud teie sõnumit “. Pole tähtis, kas valitud kontakt on teid blokeerinud või on ta lubanud hiljutiste ĂĽhenduste peitmise võimaluse – WhatsDog saab teid siiski jälgida. Kõik täielikus saladuses, kuna tema jälgimine jääb maakonna luurajate silmist välja.

Kuidas WhatsDogi kasutada

  • Installige ja avage WhatsDog;
  • Valige jälgitav kontakt, sisestage oma telefoninumber ja oodake teenuse aktiveerimist;
  • NĂĽĂĽdsest teavitatakse teid alati, kui see kontakt on võrgus.

Rakendusel on neli funktsiooniekraani:

Kalender: soovitud päeval tegevust nõustama;

VeebiĂĽhenduseta: ĂĽhendamise ja lahtiĂĽhendamise perioodide skeemid;

Graafiline: näitab WhatsAppi kasutamise taset valitud kontakti järgi ja ühenduse statistika viimase 24 tunni, 7 päeva ja 1 kuu kohta.

Seaded: aktiveerige WhatsDogi märguanded, ka ajutiselt; aktiveerida vibratsioon või muuta jälgitava kontakti numbrit.

whatsdog23 WhatsDogi jälgimisvalikud. / © ANDROIDPIT

See rakendus on inglise keeles ja prooviversioonis on tasuta (piiratud, kuid täpsustamata ajaks). Pärast seda perioodi peate rakenduse kasutamise jätkamiseks maksma umbes 10,00 R $.

Kas kasutate rakendust WhatsAppi kontaktide jälgimiseks? Kas keegi on teid jälginud?

Artiklid on uuendatud 15.10.2014:

Ootuspäraselt üritab WhatsApp blokeerida WhatsDogi kasutamise, mistõttu teatasid mõned kasutajad, et rakendus ei töötanud mõnda aega. Alati, kui WhatsDogi arendajatel õnnestub blokist mööda saada, postitavad nad oma Facebooki lehele teate.