WhatsApp võimaldab teil makseid teha rakenduse enda kaudu

Erinevate teenuste ja rakenduste automaatsete tehingute tegemisel on üha enam võimalusi, mida meie nutitelefonid meile pakuvad. Nagu leidis @WPBetaInfo, on Androidi jaoks mõeldud ametliku WhatsAppi kliendi uusim beetaversioon peidab uue võimaluse teistele kasutajatele maksete tegemiseks rakenduse enda kaudu, isegi kui see pole veel aktiveeritud.

Kliendi uusim versioon 2.17.295 sisaldab peale mõningate väikeste muudatuste liidese korralduses peidetud valik, mis näitab uut WhatsAppi maksesüsteemi, kus on öeldud, et teenus töötab UPI (Unified Payments Interface) platvormi kaudu, mis on veebipõhine makseplatvorm, mille on välja töötanud selle teenuse peamine pakkuja Indias. Selle põhjuseks võivad olla süsteemi pakkumiseks erinevate ettevõtetega sõlmitud piirkondlikud kokkulepped.

See uus teenus on loogiline samm pärast seda, kui ettevõte teatas kavatsusest pakkuda ettevõtte ja klientide vahel sidevahendeid, mistõttu oli vajalik selle iseloomuliku süsteemi juurutamine. Edasiseks minemata leiti eelmises beetaversioonis nii ettevõtte profiililehe olemasolu WhatsAppi kontaktide jaoks kui ka täielik süsteem reklaamide saamiseks ettevõtetelt, kellel on kinnitatud kontod.

Praegu on selle uue funktsionaalsuse saavutamiseks (isegi kui seda otse ei kasutata) ainus viis installida kliendi uusim beetaversioon ja alla laadida WP Tweta rakendus, WPBetaInfo loodud tööriist, mis võimaldab teil lubada viimastel aastatel ilmunud varjatud suvandeid. . Instagramis avaldatud versioon.