WhatsApp võimaldab teil vaadata YouTube’i videoid rakendusest lahkumata

Uusim WhatsAppi värskendus sisaldab sarnaselt eelmisega rida varjatud funktsioone, mida saab välise rakenduse abil aktiveerida. Sel juhul töötajad @WABetaInfo leidis viimasest värskendusest huvitavaid funktsioone: võimalus esitada YouTube’i videoid otse vestlusaknast, ilma et peaksite ise YouTube’i rakendust avama.

Sel moel, kui puudutame meile saadetud YouTube’i videot, saame seda vaadata ilma rakendusest lahkumata ja siis tagasi vestlust jätkama; Saame klippe ekraanil väikeses ruumis vaadata ilma vestlust ennast katkestamata – kas keegi mainis grupi sisu vaatamist eemalt? – kuigi videoid on võimalik panna täisekraanile.

Praegu on see sisu seda saab avada ainult iOS-i kliendis, kuid nagu ka varasematel kordadel, oli selle ilmumine Androidis vaid aja küsimus. Samamoodi pole WABetaInfos kinnitust, millal see saadaval on, nii et nagu kõige uuemate funktsioonide puhul, mis on algselt peidetud ja seejärel stabiilsel kliendil vabastatud, võime rakendust kasutades esimesena uudiseid proovida. WA Tweaks, Mida eelnevalt blogi hispaaniakeelses versioonis arutatud.