WhatsApp Web – kuidas see töötab? Kuidas kasutada eeliseid ja puudusi
PRIJAVE

WhatsApp Web – kuidas see töötab? Kuidas kasutada eeliseid ja puudusi

WhatsApp on tasuta messenger, mida kasutavad paljud inimesed. Selle kaudu saate hõlpsalt suhelda sõprade, perekonna ja isegi tööl. Paljud inimesed kasutavad täna rakendusi töötamiseks ja müügi tegemiseks. Kujutage aga ette, et vastate kõigile teie mobiiltelefoni kasutavatele klientidele! WhatsApi veebiversiooni saab nende elu lihtsamaks muutmiseks, kellele meeldib WhatsApi kaudu vestelda või ikka tööl kasutada.

WhatsApp Web on põhimõtteliselt sama mis mobiilirakendusel, ainus erinevus on see, et saate seda kasutada oma arvutis või sülearvutis. Saate seda kasutada brauseris või oma arvuti jaoks mõeldud rakenduse WhatsApp kaudu.

Lisateavet WhatsApi kohta leiate sellest artiklist. Kasutage WhatsAppi parimal versioonil, olgu see siis Google Chrome'is, jagage brauseri kaudu platvormi kaudu rohkem faile ja kontakte, vaadake allpool kõike rakenduse kohta ja püsige seal.

WhatsApi veeb

Kuidas WhatsApp Web töötab?

WhatsApp Web töötab samamoodi nagu nutitelefoni rakendus. Saate vaadata vestlusi, saata faile, fotosid, heli ja palju muud. Isegi kui kasutate oma arvutis Messengeri, peab teie nutitelefon olema ka Interneti-ühendusega.

Veebirežiimis toimimiseks on kaks võimalust: esimene on brauseri kaudu ja QR-kood, mille saate rakendusse sisse saada. Ja veel üks võimalus on Whatsapi veebi allalaadimine oma arvutisse.

Ükskõik, millise meetodi valite, hõlbustab see kindlasti Messengeri kasutamist igapäevases elus. Pidage meeles, et WhatsApi kasutamine töölaual on tasuta, lihtsalt skannige kood skannitud QR-koodiga ja aktiveerige ja desaktiveerige see siis, kui soovite oma WhatsApp Messengeri.

Kuidas te WhatsApp Web'i kasutate?

Selle kasutamiseks brauseris toimige järgmiselt.

 1. Juurdepääs veebisaidile https://web.whatsapp.com/;
 2. Ilmub ekraan QR-koodiga, mille peab kinnitama teie taotlus;
 3. Avage rakendus oma mobiilis;
 4. Klõpsake ülanurgas oleval kolmel punktil;
 5. Klõpsake nuppu "WhatsApp Web";
 6. Lugege QR-koodi.

WhatsApi veeb

Teine viis WhatsApp Web'i kasutamiseks on programmi otse arvutisse allalaadimine. Siiski peab olema arvuti või sülearvuti, millel on Windows 8.1 või uuem või Mac OSX 10.9 või uuem

Sel juhul avage veebisait https://www.whatsapp.com/ ja klõpsake nuppu "Mac või Windows PC". Järgmisel ekraanil laadige alla ja järgige installimise juhiseid. Nüüd saate rakenduse kaudu saata mis tahes sõnumit, mida soovite.

WhatsApp Business: töötab WhatsApp veebirežiimis?

WhatsApi veeb

Mõni aeg tagasi sai sõnumiteenus uue versiooni, mis sobib kasutamiseks tööks. WhatsApp Business abil on võimalik luua kiirsõnumeid (nii et pole vaja sama teksti uuesti ja uuesti tippida), märgistage vestlusi ja kontakte, tehke muude ressursside seas automaatseid vastuseid.

Lisaks mobiiltelefonis kasutamisele saab seda kasutada ka töölauaversioonis, sarnaselt tavalise WhatsAppiga: brauseri vahekaardi kaudu või oma arvutisse Messengeri alla laadides.

Samm-sammult ise. Pärast installimist konfigureerige oma tööks vajalik ja alustage selle kasutamist. Saladusi pole, eriti pärast ülaltoodud juhiste saamist, lihtsalt avage WhatsApp ja järgige samm-sammult, maailm on muutumas, aga ka tehnoloogia.

Hindamine: plussid ja miinused

Paljude inimeste jaoks peetakse seda juba oluliseks. WhatsApi veebi- või rakenduseversioon on kallis, seda kasutatakse isiklikel või tööalastel eesmärkidel. peetakse üheks parimaks sõnumitoojaks, olles selles kategoorias kõige allalaaditud. Vaadake eeliseid ja puudusi ning otsustage, kas WhatsApp Web on teostatav või mitte:

Eelised / Prs

 • Rakenduse WhatsApp samad funktsioonid;
 • SĂĽlearvuti / arvuti klaviatuur on suurem kui mobiiltelefon, nii et seda on lihtsam kasutada;
 • Võimaldab saata faile otse arvutist;
 • Sisestage emotikon koodi kaudu, nt õnnelik;
 • täiesti tasuta.

Nõrkus / nõrkus

 • Avaldamise olek pole võimalik;
 • WhatsApi veebis kuvamiseks peate oma mobiiltelefoni kontaktid salvestama;
 • Igas arvutis, mida see toetab;
 • Teateteatiste jaoks peate vahekaardi avatuna hoidma.

WhatsApi veeb

Kui palju maksab WhatsApp Web?

WhatsApp Web ja ka nutitelefonirakendused on täiesti tasuta. Ühe versiooni kasutamiseks pole vaja midagi maksta. Seega, kui soovite selle rakenduse kasutamist jätkata, siis teadke, et te ei pea midagi maksma. Laadige see lihtsalt oma arvutisse alla, pole vahet, kas räägime Androidist, iPhone'ist, Windows Phoneist, võite kasutada oma arvutiekraanil olevat versiooni.

Lisaks on võimalik, kui soovite investeerida veebiarvuti seadetesse, peate sisestama ainult oma seaded ja minema turvafunktsioonide juurde.

Kuidas alla laadida?

Rakenduse WhatsApp allalaadimiseks nutitelefonisse avage lihtsalt oma mobiilis pood ja otsige WhatsApp. Laadige alla ja installige. Veebiversiooni kasutamiseks on võimalik avada uus sakk ja siseneda, nagu ülaltoodud teemas õpetatud, ilma programmi alla laadimata.

Sõnumite vahetamise kogemuse parandamiseks saate siiski alla laadida WhatsApp Web. Selleks järgige ülaltoodud teemas soovitatud samme.