contador gratis Saltar al contenido

WhatsAppi beeta hakkab testima animeeritud kleebiste tuge

Stiker animasi di WhatsApp

WhatsAppi uusim beetaversioon iOS-ile (2.20.70.26) ja Androidile (2.20.194.7) sisaldab kleebiseid armastavate inimeste jaoks tõeliselt vinget uut funktsiooni: tugi animeeritud kleebised!

Vastavalt WABetaInfo, Saate suhelda kleebis animatsioon järgmistel viisidel: esimene on muidugi see, et animeeritud kleebiseid saate tavaliselt vastu võtta ja vaadata üksikute ja grupivestlustena.

Animeeritud kleebised teenuses WhatsApp

Kui olete selle kätte saanud, saate selle galeriisse salvestada ja saata. Samuti on võimalik alla laadida animeeritud kleebiste pakette, mille on loonud kolmandad isikud – kahtlemata loovad paljud inimesed tänapäeval selliseid kleebiseid, et need tulevikus kättesaadavaks teha.

Praegu on uudsus saadaval ainult teatud kasutajatele; peale selle pole see funktsioon täielikult funktsionaalne (praegu näete seda ainult, animeeritud kleebispakette pole veel võimalik importida ega alla laadida).

Peale selle ei tööta ka liim ring, see tähendab, et nad mängivad animatsiooni ainult üks kord. SEE WABetaInfo ütles, et ta ei tea, kas kuller jätab animeeritud kleebised selga ring, kas kõik jätkub nii nagu on või on võimalus sisse / välja lülitada ring.

Kui kasutate beetaversiooni, peate lihtsalt teadma, kas see funktsioon on teie jaoks lubatud, kui saate animeeritud kleebiseid – see on keeruline, kuna need kõik on väga uued ja pole veel laialt saadaval.

Kuid ärge heitke meelt. Kui tugi on alanud, on nüüd aja küsimus, millal saate kauba saata kleebis hea meelega mängida koos sõprade / perega.


WhatsApp Messengeri rakenduse ikoon