WhatsAppi testimisfunktsioon oleku jagamiseks teistes rakendustes

Testplatvorm Mis on valesti on täies hoos ja seekord testib messenger kasutajate lubamise võimalust jaga postitust kasutajalt Staatus koos teiste rakendustega. Teave on Verge.

Jaga WhatsAppi olekut

Alates tänasest hakkavad WhatsAppi beetaprogrammi kasutajad nägema allpool olevaid uusi jagamisvõimalusi Staatus, mida saab kasutada konkreetsete postituste saatmiseks otse aadressile Lugu Facebook või Instagram.

Peale WhatsAppi peamise “õe” suhtlusvõrgustiku on võimalik sisu jagada Staatus muude rakenduste jaoks, näiteks Gmail ja Google Photos. Vaatamata sellele ĂĽtleb WhatsApp, et ta ei tee seda teenuste linkimiseks messengeriga.

Selle asemel kasutab see kõigi teiste rakenduste jaoks samu andmete jagamise API-sid kui iOS ja Android, mis tähendab, et andmeid edastatakse rakenduste vahel kohapeal, seadmes endas.

Isegi kui jagate andmeid teiste Facebooki omandis olevate teenustega, näiteks Instagramiga, ütleb WhatsApp, et kõiki postitusi saab redigeerida eraldi.

See pole esimene kord, kui WhatsAppil ja Facebookil on oma platvormide vahel tihedamad suhted. Kui Facebook 2014. aastal sõnumsideteenuse omandas, lubas WhatsApp, et ta ei jaga kasutajaandmeid Facebookiga, ja ĂĽtles, et see töötab “iseseisvalt ja iseseisvalt” – mis, nagu nägime, tegelikult nii ei olnud.

Teine WhatsAppi beetaplatvormil testitud uudsus on võimalus kõik ära peita Staatus oma kontakti. See on võimalik väikesest nupust “Peida”, mis eemaldab ekraanilt kõik saadaolevad väljaanded, nagu teatas WABetaInfo.

2017. aastal käivitatud Staatus WhatsAppi kasutab iga päev pool platvormi kogu kasutajast (s.o 500 miljonit inimest) ja järgmisel aastal on see rakenduses reklaamide näitamise esimene koht.


WhatsApp Messengeri rakenduse ikoon


WhatsAppi töölaua rakenduse ikoon