WhatsAppi värskendus iPhone’ile on täis uudiseid

WhatsApp iPhone’ile sai kolmapäeval värskenduse (14), mis toob uudiseid. Versiooniga 2.16.10 saavad kasutajad iPhone’is kiiremaid toiminguid teha, näiteks lukustatud ekraanil kõnedele vastamine ja parem Messengeriga suhtlemine Siriga. Väikesed, kuid mitte vähem olulised muudatused võimaldavad teil sõnumeid tõhusamalt hallata, näiteks vestluste edastamine mitmele kontaktile korraga ning uus nupp fotode ja videote edastamiseks. Vaadake kõiki uudiseid.

Suhtlemine Siriga

Nagu oleme siin näidanud, saab Siri nĂĽĂĽd WhatsAppis kõnesid algatada. Praktikas väldib see funktsioon telefoniraamatust kontaktide otsimisele aja raiskamist, mis pole midagi uut neile, kes kasutavad assistenti iPhone’is ĂĽldkõnede tegemiseks. Siri võtab ka teie tellimused sõnumite saatmiseks vastu, mis on päris lahe. Paluge tal lihtsalt saata WhatsAppis sõnum, öelda kontakti nimi ja otsustada, mida kirjutada.

WhatsApp + Siri

Sage vestlus ja edastamine

Sama sõnumi, foto või video saatmine mitmele inimesele on suurepärane tähtaegse saabumise allikas. Igaüks, kes räägib korraga mitme teise sõbra ja rühmaga, peab sõnumi edastama mitmele inimesele. Uus funktsioon optimeerib sõnumite edastamiseks kulutatud aja individuaalselt. Lisaks sellele esitab rakendus loendi hiljutistest vestlustest, et kasutaja saaks valida, kellele edastamine edastatakse.

Fotode ja videote jagamise hõlbustamiseks tutvustas WhatsApp vestluses uut nuppu. Niipea kui kasutaja need failid kätte saab või saadab, ilmub sõnumi kõrvale nooleikoon. Selle kaudu saame fotosid või videoid edastada ka korraga mitmele kontaktile.

Muutke kaamera suvandeid

IgaĂĽks, kes kasutab Snapchati, teab, kuidas see rakendus võimaldab teil kahe puudutusega ekraanil tagumise ja esikaamera vahel vahetada. WhatsApp otsustas järgida sama kontseptsiooni. Me teame, et see pole paljude inimeste jaoks märkimisväärne muudatus. See võimaldab aga vähem aega valida, kas valida iPhone’i põhikaameraga selfie jagamine või sõbra foto tegemine.

Kõnedele vastake loomulikult lukustatud ekraanil

Varem saatis WhatsApp kõneteateid ja kasutajad pidid kõnedele vastamiseks seadme lukust lahti tegema. NĂĽĂĽd, nagu ka algne mobiilirakendus, kuvatakse kõneliides justkui tavaline iPhone’i kõne.

WhatsSiri2

WhatsAppi versiooni 2.16.10 värskendamiseks avage rakenduste värskenduste lehel App Store ja laadige alla nagu tavaliselt. Ärge unustage siin kommenteerida, mida te uudistest arvate, eriti kõnekvaliteedi kohta, mis meie testides ei olnud eriti hea.