WhatsAppi varundamine ei võta Google’is ruumi …

WhatsAppi varundamine võib olla suur probleem, kui fotod ja videod on meie vestlustes pidevalt. Kuigi talletusruum vastutab Google Drive’i eest, võib meil ruumi otsa saada, kui kasutame Google’i pilve rohkemaks. Ă•nneks on see muutumas, sest varsti WhatsAppi varundamine ei võta meie Google Drive’i kontol ruumi.

Saime Redditi kaudu teada selle uue funktsiooni kohta. Funktsioon, mis tekkis tänu Google’i ja Facebooki omanduses oleva ettevõtte kokkuleppele. 15 tasuta Google Drive’i draivi muutusid tänu sellele muudatusele lihtsalt lihtsamaks. Sel juhul pole see otsene, sest ainult saabub 12. novembril 2018.

Varukoopiad salvestatakse Google Drive’i aegumiskuupäev on 1 aastakustutatakse meie salvestuskontole kulutatud summa. See ei tohiks olla probleem, kuna saame muuta nende koopiate salvestamise sagedust.

WhatsAppi Google Drive

Sellest uuest funktsioonist on seni teada antud ainult Android-seadmete jaoks, seega peavad iOS-i kasutajad jätkama oma iCloudi kontoruumi kasutamist. Veelgi enam, selle kohta pole endiselt ametlikku avaldust, kuna teave on võetud e-kirjast, mille Google saadab erinevatele rakenduse kasutajatele. See soovitab meid varundage meie vestlused enne 30. oktoobrit 2018 meie ajalugu tõhusalt kaitsta.

WhatsApp Androidile Uptodownis [APK] | lae alla