WhatsAppi veebi võidab kuni 50 osaleja videokõnesid

LOE: WhatsAppi teemalised näpunäited peidavad vaatajate vaated vaatajatelt

Vastavalt spetsiaalse portaali WABetaInfo reedel avaldatud väljaandele (8) on Messengeri veebiversioon testitud, et lisada videokõne funktsioonile juurdepääsunupp. Lootus on, et WhatsAppi rakendus Androidile ja iPhone’ile (iOS) saab tulevikus ka funktsionaalsuse.

1 ĂĽhes WhatsApp alustas veebiversioonis videokõnede nuppude testimist kuni 50 inimesega – Foto: Rodrigo Fernandes / TechTudo

WhatsApp alustas veebiversioonis videokõnede nuppe kuni 50 inimesega – Foto: Rodrigo Fernandes / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

WhatsAppi veebi eksperimentaalne versioon, millele WABetaInfol on juurdepääs, kuvab ruumidele juurdepääsu saamiseks kaks uut otseteed. Üks on peidetud uue sõnuminupu kõrval olevasse menüüsse. Teised kuvatakse klipil klõpsates vestluses kontaktide jagamise all.

Pärast sellele juurde pääsemist kuvab rakendus Messengeri toa esitluse. Sõnumis selgitati, et seda funktsiooni on võimalik kasutada otsast lõpuni krüptitud videokõnede tegemiseks, isegi kui kontakti pole Whatsappis või Messengeris. Jätkamisel suunatakse kasutaja Messengeri veebisaidile, kust nad saavad luua valitud kontaktiga kutse lingi või algatada kõne.

Veebisaidi paljastatud pildid näitavad, et vähemalt esialgu ei toimu videovestlusi mõne inimesega otse WhatsAppi veebis, vaid kuller töötab kontaktide leidmiseks ja valimiseks, kellega soovite videokõnesid algatada.

WABetaInfo andmetel on selle funktsioon alles väljatöötamisel. Praegu pole kõigi kasutajate täpne väljaandmiskuupäev teada. Facebooki teatel ilmub uudsus kõigepealt Facebookis, Messengeris ja Facebook Datingis. Siis ilmub see WhatsAppis ja portaali nutiekraanil.

Praegu pidage meeles, et WhatsApp võimaldab teil võrgus helistada kuni kaheksa osalejaga. See funktsioon on saadaval Androidis ja iPhone’is, kui kõigil kõneliikmetel on rakenduse uusim versioon.

Kuidas luua WhatsAppi veebis edastusloend? Uurige seda TechTudo foorumitest.

WhatsApp Web: kõik PC Messengeri versiooni kohta

WhatsApp Web: kõik PC Messengeri versiooni kohta