WhatsAppil on madal heli ja ebastabiilsus või piltide allalaadimine Sotsiaalmeedia

WhatsAppil on kolmapäeva hommikul vähe heli ja ebastabiilsus (3). Androidi ja iPhone'i (iOS) rakendused ei suuda lisaks veebisõnumi versioonile ka meediume ja pilte alla laadida. Twitteris olevate kasutajate teadete kohaselt lakkas rakendus täna töötamast kell 10:40. Veebiteenuse funktsioone jälgiv veebisait DownDetector näitab, et probleem puudutab peamiselt Brasiiliat, Argentinat, Saksamaad ja teisi Euroopa riike.

Kui proovite rakendusse fotosid üles laadida, kuvatakse teade: "Pilte ei saa edastada. Proovige uuesti. Kui probleem ei lahene, proovige luua ühendus WiFi-võrguga". Endiselt on kaebusi selle kohta, et platvormil pole võimalik häälsõnumeid alla laadida. Ka Instagramis ja Facebookis on meediumite laadimisega probleeme. Tahtsid TechTudo, WhatsApp pole seda küsimust kommenteerinud. Facebook tunnistas viga ja teatas, et proovib seda lahendada.

"Mis juhtus WhatsAppiga?" Sügis on selliste kuulujuttude põhjus nagu Kuld

WhatsApp on nõrga heliga ja ei saa foto pilti alla laadida: Reproduo / WhatsAppWhatsApp on nõrga heliga ja ei saa foto pilti alla laadida: Reproduo / WhatsApp

WhatsApp on nõrga heliga ja ei saa foto pilti alla laadida: Reproduo / WhatsApp

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

DownDetectori veebisaidi andmetel jõudis kaebuste tipptase täna 10:50 paiku 10 520-ni. Lisaks WhatsAppile on probleeme ka Instagram ja Facebook. Foto suhtlusvõrgustikul ei õnnestunud Brasiilia raporti kohaselt voogu postitada lugu ega pilti. Facebooki ebastabiilsus ei võimalda kasutajatel meediat ajajoonele või profiilile üles laadida. See viga mõjutab lisaks veebiversioonile ka Androidi ja iPhone'i (iOS) mobiilirakendusi.

Otsinud TechTudo, vastas Facebook kõiki ettevõtteid, mis kontrollivad kõiki kolme rakendust: "Me teame, et mõnedel inimestel ja ettevõtetel on probleeme meie rakenduses piltide, videote ja muude failide üleslaadimise või saatmisega. Töötame olukorra võimalikult kiire normaliseerimise nimel."

WhatsApp fotoprobleemiga: Reproduo / Anna Kellen BullWhatsApp fotoprobleemiga: Reproduo / Anna Kellen Bull

WhatsApp fotoprobleemiga: Reproduo / Anna Kellen Bull

Tasub meeles pidada, et kõik kolm platvormi kuuluvad samasse ettevõttesse nagu Mark Zuckerberg. Selle aasta jaanuaris asus WhatsApp juhtpositsioonil Google'i ja Apple'i opsüsteemidega mobiiltelefonides maailmas enim kasutatud rakenduste paremusjärjestuses ning ületas Facebooki. Sellegipoolest piirduvad ettevõtted põhiteenuste arendamisel üldnumbrite andmisega. Ettevõtte viimases bilansis ütles Zuckerberg, et Facebooki, WhatsApp, Instagrami või Messengeri kasutajaid on igal kuul üle 2,6 miljardi.

WhatsApp on võrguühenduseta 2019. aastal

See pole esimene kord, kui WhatsApp loobutakse 2019. aastal. Selle aasta jaanuaris tekkis rakendusel Brasiilias ühendusprobleeme ja märtsis lakkas rakendus kogu maailmas. Veel üks uus viga ilmnes aprillis, kui Facebook, WhatsApp ja Instagram kogesid ebastabiilsust. Ka saadikul oli mais viga ning tal oli juunis piltide ja heli saatmise viga.

Kustutatud heli taastamine WhatsAppist

Kustutatud heli taastamine WhatsAppist