WhatsAppis on muudatusi.  Teenus võib olla saadaval mõnes telefonis ja seadmes

WhatsAppis on muudatusi. Teenus võib olla saadaval mõnes telefonis ja seadmes

WhatsApp töötab uue värskenduse kallal, mis meeldib paljudele värskendajatele. Sõltumata Independenti andmetest on see uue lekke põhjal saadaval mitmes telefonis ja seadmes.

Aprillis oli WABetaInfo veebisait soovitanud, et need uued funktsioonid on töös, kuid nüüd tundub, et kuulujutud saavad kinnitust.

Sõnumside rakenduse uusim versioon muudab WhatsAppi mitmeplatvormiliseks kogemuseks, mis võimaldab kasutajatel sõnumite saatmisel ja vastuvõtmisel hõlpsasti iPadi, nutitelefoni ja arvuti vahel vahetada.

Siiani on WhatsAppi konto seotud ühe mobiiltelefoninumbriga, mis tähendab, et eraldiseisvat rakendust saab kasutada ainult ühes seadmes. See tähendab, et WhatsAppi kasutamine arvutis nõuab kasutajalt selle linkimist seadme algse kontoga.

Praktilises mõttes tähendab uus värskendus, et WhatsApp töötab sarnaselt teiste rakendustega, näiteks Facebookiga, kus kasutajad saavad kasutada samu sisselogimisandmeid erinevates seadmetes, laadida rakenduse eraldiseisva versiooni alla ühes seadmes ja sünkroonida kõigi sõnumeid.

Uues versioonis loodetakse sünkroniseerida ja tagada kogu andmete turvalisus. Muud WhatsAppi funktsioonid hõlmavad püsivaid hoiatusi probleemide kohta, samuti otseteede eemaldamist, mis võimaldavad kasutajatel oma kontaktide profiilifotosid salvestada ja eksportida.