Wimbledon võidab Google’is peidetud tennisemängu; leida arvutist või mobiilseadmest

Wimbledoni turniir on uue Google’i mängu teema. Uurimissaidid peidavad tennisemängu spordi kõige traditsioonilisemate meistrivõistluste otsingutulemites. Lihavõttemunadele pääseb mängude tabelis, mis kuvatakse meistriliiga nime otsingusõnana kasutamisel. See mäng meenutab klassikalist Pongi ja nõuab ainult oma tegelase kĂĽlgsuunas liigutamist, et vastaselt tulnud palli lĂĽĂĽa. Juhtimine toimub nooleklahvide abil või mobiiliekraanil koputades.

Kuidas mängida teenuses Google Images populaarset varjatud mängu Atari Breakouti

Ăśks kahest Wimbledoni turniirist võidab Google’is peidetud matše – Foto: Nicolly Vimercate / TechTudo

Wimbledoni turniir võidab Google’is peidetud mänge – Foto: Nicolly Vimercate / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Google’is peidetud tennisemängude leidmiseks arvutis või mobiilis sisestage lihtsalt sõna “Wimbledon” ja vajutage sisestusklahvi või klõpsake nuppu “Otsi”. Tulemustes näete kasti mängu kuupäevadega. Klõpsake igal vahekaardil, kuni jõuate paremal asuva tabeli lõppu, ja klõpsake nurga rohelisel pallil.

2 Google’is peidetud mängude leidmiseks minge Wimbledoni turniiri mängude tabeli vahekaardile – Foto: Play / Google

Google’is peidetud mängude leidmiseks minge Wimbledoni turniiri mängude tabeli vahekaardile – Foto: Play / Google

Wimbledoni turniir on maailma vanim ja mainekaim tenniseturniir. See toimub igal aastal Londonis ja on neljast iga-aastasest Suure slämmi meistrivõistlustest kolmas. Peale tema on nimekirjas Australian Open, Roland Garrose turniir ja US Open. Wimbledoni mäng on grupis ainus, mis toimub murul.

Meeste 2019. aasta väljaande finaalid on kavas 12. juulil. Tänase maailma esinumber Novak Djokovic ja poolfinaali jõudnud Roberto Bautista võistlevad koha pärast. Teise hõivab Rafael Nadali ja Roger Federeri vahelise mängu võitja. Naiste finaal toimus päev varem Elina Svitolina ja Simona Halepi vahelise mängu võitja vahel; ning Serena Williamsi ja BarboraStrýcová vahel.

Google’i lihavõttemunad mänguvormis avaldatakse sageli Doodle’is, näiteks Pac-Man, Magic Cube ja Hip-Hop. Doodle’i ettepanekust väljaspool olevaid mänge toimus vähem. Nii on mängust Google Earth peidetud mängust Where’s Carmen San Diego ja nĂĽĂĽd turniirimängust Wimbledon.

Vähetuntud Google Mapsi funktsionaalsus

Vähetuntud Google Mapsi funktsionaalsus

Miks Google’i rakenduses „Piletid” otsides lĂĽlitada sisse telefoni taskulamp? Uurige seda TechTudo foorumitest.