Kas Microsoft asendab Internet Exploreri Windows 10-s?

Windows 10 jõuab suvel 190 riiki

(Uuendatud) Kinnitus tehti operatsioonisüsteemide asepresidendi ajaveebi postituse kaudu ja viidati Windows 10 kättesaadavusele 190 riigis ja 111 keeles juba suvel, ehkki see ei erista enam andmeid.

Microsoft Portugal on öelnud TeK-le, et kuigi tal pole veel ametlikku kinnitust, peaks see kuupäev olema sama, vaid seetõttu, et traditsiooniliselt ja Windowsi osas on Portugal alati olnud esimeste riikide rühmas, kes on saanud operatsioonisüsteemi uusima versiooni. , selgitage ametlikku allikat.

Microsoftil õnnestub kiirendada tuhandete kasutajate poolt testitud operatsioonisüsteemi lõpuleviimist ja see on saanud miljoneid kaastöid, mida integreeritakse Windows 10-sse.

TeK on proovinud Windows 10 või paremat tehnilist eelvaadet ja pannud kokku pildi, mis näitab uut süsteemi funktsionaalsust.

Operatsioonisüsteemi uus versioon, mis hüppab numbritest üle selle, mis tundub loogiline Windows 9, on viimaste aastate kõige olulisem ja Microsoft esitab seda kui ühtlustamise sümbolit, mida ettevõtted alati otsivad, uurides mobiilseid kogemusi, turvalisust ja loomulikke koostoimeid.

Need on kolm suurt tegurit, mis ettevõtte arvates juhivad Windows 10-d veel aastaid.

Microsoft on kinnitanud, et kõik operatsioonisüsteemi Windows 7, Windows 8.1 ja Windows Phone 8.1 kasutajad saavad tasuta uuendada operatsioonisüsteemi Windows 10 kohe, kui opsüsteem on saadaval. Kuid ettevõtte sõnul on see versiooniuuendus PC-versiooni jaoks tasuta ainult üheks aastaks. Sealt edasi peate platvormi kasutamise jätkamiseks maksma vastavate litsentside eest.

OperatsioonisĂĽsteem toob kaasa ka uue brauseri, koodnimega Project Spartan, mis määrab Internet Exploreri “hävimise”, mille Microsoft on vähemalt brändiga seoses kinnitanud.

Samuti valmistab Microsoft ette oma operatsioonisĂĽsteemi spetsiaalset versiooni masinate jaoks, reageerides asjade Interneti kasvule.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Toimetuse märkus: neid uudiseid on ajakohastatud Microsoft Portugali avaldusega.