Windows 10: probleemid jätkuvad oktoobri värskendusega

Redmondi hiiglasel pole lihtne oma operatsioonisüsteemi uusimaid värskendusi turvaliselt välja anda. Pärast sundimist levitamine lõpetama Windows 10 v1809 oktoobri 2018 värskendus, On Microsoftil uus probleem.

Ilmselt pärast seda, kui mitmed kasutajad teatasid probleemidest, näiteks võimetusest mõnda süsteemi värskendusi installida ühilduvus Inteli helidraiveri konkreetse versiooniga ning failide, dokumentide ja programmide kaotamise kohta on uusi kaebusi Windows 10 File Manageri kohta.

Seda seetõttu, et Windows 10 v1809 ei hoiata enam kasutajaid, kui failihalduses on konflikt, see tähendab, kui fail eraldatakse .zip-failist. Kui kasutaja dekompresseerib failid kausta, kus artiklite koopiad juba olemas on, kuvab operatsioonisüsteem hoiatuse, milles küsitakse, kas praegune fail tuleks asendada.

windows tech “data-title =” tech windows – Windows 10: probleem pĂĽsib oktoobri värskendusega – SAPO Tech “> akna tehnikat

Ilmselt seda praegu ei juhtu ja Windows lihtsalt jätkab tööd, pannes kasutaja arvama, et protsess töötab normaalselt. See olukord võib põhjustada kasutaja .zip-faili kustutamise ja sellest tulenevalt algandmete kaotamise.