Windows 10 saab nüüd töötada nutitelefoni protsessorites

Windows 10 ja Microsoft Continuumi projekt said hiljuti värskenduse, seda nii kasutusvõimaluste osas. Qualcomm, välja arvatud kuulutamine 48-tuumaline protsessor Inteliga konkureerimiseks teatati, et Snapdragoni protsessorid saavad nüüd käitada Windows 10 Desktopi, mis avab huvitavaid võimalusi.

Qualcommi Snapdragoni protsessorid saavad nüüd käitada tavapärast Windows 10, mis tähendab, et Windowsiga ühendatud arvutused saab viia järgmisele tasemele.

Microsoft Continuumi projekt koosneb nutitelefoni ĂĽhendamisest Windows 10-ga dokis, mis võimaldab “muuta” nutitelefoni “traditsiooniliseks miniarvutiks” ja kasutada sel viisil universaalseid rakendusi. Probleem on selles, et kuigi see on mõnevõrra funktsionaalne, pole Apps Continuum kasutajate endi sõnul siiski sugugi nii hea ega ulatuslik, mis muudab Windowsi arvuti kasutamise traditsiooniliseks viisiks siiski palju produktiivsema. kui Windowsi kasutamine Continuumi kaudu.

Selle platvormi maailma ühe populaarseima mobiilprotsessori tugi võimaldab Windowsi traditsioonilistel programmidel töötada nutitelefonis, muutes Continuumi kaudu ühendatud rakenduste kasutuskogemuse samasuguseks nagu traditsioonilise arvuti kasutamine. hindavad selgelt seadme võimsust. See muudab Continuumi muidugi palju huvitavamaks.

Lähenev süsteem? Mitte just.

Muidugi on seoseid, mida paljud inimesed loovad Unity 8 ja Ubuntu Phone projekt see oli turul juba enne Continuumi, kuid projektide vahel on vähemalt praegu toimimisviisis mõned erinevused.

Windows 10 ei ole tehniliselt ĂĽhtlustuv sĂĽsteem, kuigi praktikas näeb see välja selline, on sellel erinev liides, mis “hĂĽppab” vastavalt seda töötavale seadmele, kuid rakendusi, nagu populaarne Adobe Photoshop, ei tehta nutitelefoni liidese jaoks, mis tähendab, et kuigi Snapdragons võimaldab tarkvaral seadmes töötada, on see väga kasulik ainult doki kaudu monitori, klaviatuuri ja hiirega ĂĽhendatud.

See on endiselt oluline samm Microsofti jaoks ja Windowsi jaoks mobiilseadmete segmendis on Ubuntu Phone and Unity juba mõnda aega suutnud töötada traditsioonilistes mobiilseadmetes ja arvutites, see on tegelikult selleks loodud, kuid igal juhul näeme siin edusamme uue arvutimudeli suunas, kus meil on tööarvutid taskus.

Muidugi ei piisa ainult Microsofti selle suundumuse edendamisest või isegi Canonicalist, vajame ka teisi algatusi; Usun, et võime oma projektidega Google’ilt midagi huvitavat oodata Fuksia ja Magenta, kuigi see on nii, ma ei näe, et Apple sooviks sellesse segmenti väga meelsasti siseneda, kui nad seda teevad, ei ĂĽtle nad selle kohta palju.

Tundub, et see on täiesti uus arvutustrend. Kas kavatsete igapäevaselt sellist operatsioonisüsteemi kasutada? Jäta oma kommentaar allpool.

Allikas