contador gratis Saltar al contenido

Windows 7 tugi lõpeb sel nädalal. Siit saate teada, kuidas tasuta parandada

Windows 7 tugi lõpeb sel nädalal. Siit saate teada, kuidas tasuta parandada

Microsoft ei toeta enam Windows 7, mis põhimõtteliselt muudab arvuti kaitseta; õppige, kuidas tasuta paremaks muuta

Alates homsest (14) kuni Microsoft minge lõpetage toetamine Windows 7, lükates või paremini, peaaegu sunnib opsüsteemi kasutajat seda värskendama Windows 10. Kuid see pole veel maailma lõpp, sest me laseme teil kõigil probleemidel (ja lahendustel!) Järgida.

Mis juhtub

Ettevõttelt ei tule enam tehnilist tuge ja seda pole ka enam viirusetõrje värskendus. See tähendab, et teie arvuti on a haavatavam pahavaranäiteks ja seda pole enam Microsofti kontol. Ka muude rakenduste puhul, mis toimivad Windows 7 prioriteetidena, võib tulevikus värskenduste saamine peatuda.

Hea, kui sa oled ikka tahan seda kasutada nagu soovitud juhul muutke versiooni operatsioonisüsteemist, ärge muretsege: meil on lahendus allpool.

Mida ma peaksin tegema, kui kasutan endiselt Windows 7?

Lihtne ja lihtne lahendus: uuendage Windows 10-le. Odavaim ja täiuslikum versioon on Windows 10 Home, mis maksab 730 R $. Kui aga te ei saa seda endale lubada või ei pane Microsofti sisemisi nõrkusi tähele, on veel üks väga lõbus viis, mis säästab teie raha.

Windows 10Windows 10 ei pruugi kõigile sobida, kuid meil on lihtsam lahendus. (Paljundamine / Microsoft)

Kui jäid vahele tasuta värskendus Windows 10 jaoks, mis lõppes ametlikult 2016. aasta juulis (arvame, et see on teie juhtum, sest lugesite juhendi seda osa!) ja olete selle installinud Windows 7, 8 või 8.1 originaalkoopia, Saate ikka ja jälle samu värskendusi tööle panna.

Pärast Ameerika veebisaidi ZDNET leiutamist on samm-sammult väga lihtne. Esiteks avage Microsofti veebisait Windows 10 allalaadimiseks ja klõpsake nuppu Laadige tööriist kohe alla. Seejärel klõpsake allalaaditud failil ja valige hüpikaknaga see "Uuenda seda arvutit nüüd".

Järgmistes suvandites klõpsake lihtsalt arvutisse tarkvara installimisega harjunud nuppu "edasi", "kinnita" või sarnaseid tavalisi valikuid. Mitmete saidil olevate testide kohaselt töötab värskendus alates 2016. aastast kuni eelmise nädalani, erinevates tingimustes olevate kasutajate edu saavutatakse kohe.

Mis siis, kui värskendusega on probleeme?

Kui teie seade ei toeta värskendusi (näiteks mälu puudumine) või kui see mingil põhjusel ei tööta, siis ärge muretsege. Lõksus maailma lõpus asuvasse opsüsteemi.

Neil, kes kasutavad endiselt põhiplatvormina Windows 7, on suurepärane võimalus kasutada seda ainult lihtsate funktsioonide täitmiseks, näiteks Internetis surfamiseks ja e-kirjadele vastamiseks. Ja endiselt on erandeid vana tarkvara mis ei ühildu opsüsteemi uuemate versioonidega. Selle ohutuma kasutamise juhtumi jaoks on olemas väiksem riskSiiski on see siiski väärt ole ettevaatlik.

Me võime anda mõned õigeaegsed näpunäited: kasutage viirusetõrjet, mida värskendatakse alles pärast Windows 7 aegumist, puhastage arvuti (kustutage näiteks failid, millest te ei tea näiteks) ja desinstallige tarkvara, mida te enam ei kasuta, hoolimata sellest, kas see on algseade (Flash Player, Quicktime) või mitte (ükskõik millise rakenduse hiljem installite).

Lõpuks tehke oma elu lihtsamaks: meil on eriline spetsiaalne veebiturvalisus, mis aitab teil seda ülesannet täita.