Windows 8 pood koos uute Portugali rakendustega

Microsoft Portugal teatas 18 uue Portugali rakenduse olemasolust Windows 8 rakenduste poes. Uue operatsioonisüsteemi esitluse päeval on ettevõte avaldanud mitu rakendust oma riiklikelt partneritelt ja sel ajal garanteerinud, et teel on veel palju.

Microsofti lubadused said täidetud ja kuu aja pärast veel 18 rakendust valmistatud Portugal liitub Windows 8 rakenduste ökosüsteemiga, kus praegu on uuele operatsioonisüsteemile pühendatud tarkvara ligi 20 000. Uues saadaolevas rakenduste komplektis on kõige rohkem esindatud teabe ja meediumiga seotud rakenduste kategooria. SAPO pangandus, liiklusteave Brisa, investoriteave, pealava uudised, laupäevad ja märkmed on väljaanded, mis jõuavad Windows 8 seadmetesse. Rakendusepoes on saadaval ka rakendus BES Banco Espírito Santo ja Montepio Geral Savings Machine.

Need on rohkem meelelahutusele keskendunud programmides, näiteks EatOut, mis pakub teavet populaarsete restoranide kohta asukohas, või Backgroud Wallpapers HD, mis võimaldab kasutajatel kasutada suurt hulka pilte, mida saab seadme isikupärastamiseks kasutada.

Pressiteates paljastas Microsoft ka, et detsembri alguses esitleb ta kahte uut rakendust, mis on välja töötatud Portugalis ja mis on “pioneerid kogu maailmas”.

Ettevõte on pühendunud uue tarkvara väljatöötamise soodustamisele Windows 8 jaoks ja sel põhjusel novembri keskel 48-tunnise rakenduste arendamise maratoni edendamisele lisaks App Me Up ja App VIP algatuste uue versiooni ettevalmistamisele, millest viimane annab programmeerijatele võimaluse võita ülehinnatud varustatud Windows 8 ja Windows Phone 8-ga.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi