Windows Phone 8 esitletakse Portugalis koos HTC 8X debĂĽĂĽdiga

Windows Phone 8 esitletakse Portugalis koos HTC 8X debĂĽĂĽdiga

Microsoft esitles Portugali ajakirjandusele kaubamärgi uusimat mobiilset opsüsteemi Windows Phone 8. Üritusel otsustas ettevõte rõhutada kohandamise taset, mida kasutajad saavad WP8-s teha, ja seda, kuidas ettevõte nutitelefoni uuesti leiutab.

Microsoft Portugali operaatorite ja mobiilsuskanalite direktor Pedro Paiva omistas nutitelefoni leiutise Apple’ile, kuid ĂĽtles, et sellest ajast alates pole areng olnud eriti hea, eriti tarkvara osas: “kasutatav sĂĽsteem jääb nagu staatiline ikoon”.

Ja just selles dünaamilises mosaiigis, mis asub Windows Phone telefonide põhiekraanil, eristab ettevõte tarkvara kujundamist. Postitatud mosaiigid valitakse vastavalt sisule, mida iga kasutaja peab kõige olulisemaks ja paneb teabe saabuma koheselt, ilma et peaks seda otsima.

Rakendus ise on samuti dünaamiline ja võib lukustuskuvaga suhelda. E-posti teated, sõnumid või suhtlusvõrgustikud teavitavad kasutajaid uudistest esimesel ekraanil. Teises näites on näidatud, kuidas eBay rakendus saab esitada pakkumise, mida tehakse oksjonil, kus kasutaja on lukustusekraanil seotud.

Tarkvaragigandi teine ​​tipphetk on konkreetsete rakenduste ja kasutaja isiklike kontaktide olemasolev integreerimine. Nagu juhib tähelepanu Pedro Paiva, on selle inimese kontaktkaardilt mobiiltelefonis võimalik kellegi Facebooki seinal jagada, ilma et peaksite suhtlusvõrgustiku rakendust avama. Sama kehtib ka Skype’i kohta, mis on uue Windowsi ökosĂĽsteemi silmas pidades ĂĽmber kujundatud. Skype “on varsti saadaval Windows Phone Store’is”, ĂĽtles Pedro Paiva.

“Tänu Windows Phone 8 integreerimissĂĽsteemile pole selle kasutamiseks mingit rakendust vaja avada,” lisas Microsofti Portugali juht.

WP 8 esitlus

Kogus pole kvaliteet

Windows Phone’i rakenduste poes on praegu ĂĽle 120 000 rakenduse ja 50-st ĂĽle maailma kõige alla laaditud rakendusest 46 on saadaval ka Microsofti mobiilsele operatsioonisĂĽsteemile. See arv on endiselt väike võrreldes teiste rakendussĂĽsteemidega, nagu 700 000 rakendust Google Plays või AppStore’is, kuid ettevõte on otsustanud “panustada kvaliteedile, mitte kogusele”. “Kõik Windowsi telefonipoe rakendused on Microsofti testitud ja sertifitseeritud”, garanteerib Pedro Paiva.

TeKi küsimusele Portugali ettevõtete ja programmeerijate uute rakenduste väljatöötamise kohta selgitasid Microsofti Portugali Windowsi eksperdid Pedro Paiva ja Alexandre Mestre, et konkreetset arendust pole, sest Windows Phone 7-s töötavad rakendused on kõik uues saadaval. WP8-ga nutitelefon. Seega jäävad RTP, Meo Go või PT MusicBoxi rakendused uutele süsteemikasutajatele kättesaadavaks.

Privaatseid mobiiltelefone jagatakse teistega

Kuna iga seadme isikupärastamine on uues mobiilses operatsioonisüsteemis ettevõtte üks peamisi murekohti, on välja töötatud valikud, mis tagavad samaaegselt privaatsuse ja telefonis oleva teabe kontrolli. Valik „Tuba“ on ruum, kus saab kontakte jagada, nii et sõnumeid, kalendrit ja märkmeid saab jagada rühmades, kuid ainult teatud inimestega. Mees saab luua oma naisega toa ning nende vahel jagatakse ja sünkroniseeritakse ostunimekiri, nagu ajakirjandusele selgitatud.

Nagu nimigi ütleb, on „Juunioriala” tuba, mis on pühendatud kõige noorematele ja toimib kui „nutitelefon nutitelefonis“, kus esmane kasutaja saab seadmeid seada kasutusele. Juunioride piirkonnas on lubatud ainult rakendused ja funktsioonid, mis võimaldavad peamisel kasutajal ilmuda, et vältida sõnumite saatmist või rakenduste juhuslikku ostmist. Juurdepääs sellele alale toimub kahe sõrmega slaidiga: üks vasakule kasutaja vahetamiseks ja teine ​​üles selle ala avamiseks.

Uus Windowsi ökosüsteem

Windows Phone 8 on varustatud ka muude funktsioonidega, nagu mobiilsidevõrkude andmete juhtimine ja tihendamine, automaatne üleminek Wi-Fi ja 3G / 4G võrkude vahel, Walleti rakendus, mis võimaldab teil NFC abil mobiilside kaudu hallata ja makseid teha, ning häälotsingu tööriist.

Häälotsingu käivitamiseks vajutage lihtsalt nuppu Kodu ja seejärel märkige ülesanne, mida teha. Uurimiskeel on piiratud ja portugali keeles on saadaval ainult brasiilia portugali keel. Versiooni „portugali keel Portugalist” on väljatöötamisel, kuid kuupäev pole saadaval. Kuid Alexandre Mestre toodud näites tehti rakenduse otsimine ja käivitamine probleemideta isegi koos PT-BR abistajaga ja ilma sunnitud aktsentfunktsioonita.

Lõpuks toodi välja äriprobleemid, mis Microsoftil WP8 väljatöötamisel tekkisid. Seal on andmete krüpteerimine, spetsiaalne ruum ettevõtete suhtlemiseks, eraldamine isiklikest ja ärilistest e-kirjadest ning nutitelefonides on ka Microsoft Office.

Telefoni ja arvuti / tahvelarvuti integreerimine on nüüd tagatud ka põiksuunaliselt, paljuski tänu samale põhisüsteemile, mis on levinud Windows 8 ja Windows Phone 8. Skydrive, Microsofti pilvesüsteem, tagab pideva ühenduse ja sünkroonimise nutitelefonide ja muude seadmete vahel ning selle asemel võimaldab see kasutajal jätkata dokumendi lugemist arvutis samalt lehelt, kus ta telefonis pooleli jäi.

Windows Phone 8 siseneb Portugali turule

Windows Phone 8 esitleti rahvusvaheliselt 29. oktoobril, kuid Microsoft Portugal eelistab esitlust edasi lĂĽkata, et see langeks kokku uue operatsioonisĂĽsteemiga uue nutitelefoni turule toomisega. HTC 8X on Portugalis saadaval alates tänasest vedajate ja jaekaupluste kaudu ning hind varieerub sõltuvalt mĂĽĂĽjast. Vodafone’is on HTC 8X hind 489 eurot, FNAC-is saab seda osta 629 euro eest.

WP 8 esitlus
WP 8 esitlus

Praegu on see ainus saadaval olev nutitelefon, kuid “lähinädalatel” jõuavad kohale HTC 8S (mida on näha ka pildil) ja Samsung Ativ S. Turule toomine toimub endiselt novembris, kuid Microsoft rõhutab, et tootjad ja operaatorid võivad toote turule toomist oodata või edasi lĂĽkata.

Kõige kuulsamad WP8-ga nutitelefonid Nokia Lumia 920 ja 820 jõuavad Portugali alles pärast jõule, kuid nende seadmete kättesaadavus sõltub ka tootjate ja operaatorite edusammudest.

TeK-i küsimusele Portugalis tänaseks müüdud nutitelefonide arvu kohta, millel on Windows Phones, ei avaldanud Pedro Paiva numbreid, kuid mainis varem, et Microsoft ei hooli “turuosa, vaid inimeste mõtete jagamisest”. Nagu Microsofti rahvusvahelised juhid, on ka Portugali juhid kindlad Windows Phone 8 edus ja kasvus Portugalis ja kogu maailmas.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi