Windows Phone 8 viib Microsofti uuesti nutitelefoni kaardile

(Uuendatud)

Microsoft soovib muuta nutitelefonide kasutamise viisi, keskenduda isiklikule kasutamisele ja tõsiasjale, et see on üha isikupärasem seade ning Windows 8 jaoks ideaalne kaaslane.

“Inimesed on meie disaini keskmes (…), me tahame teie ĂĽmber nutitelefoni uuesti leiutada,” ĂĽtles Microsoft Corporationi korporatsiooni asepresident Joe Belfiore San Franciscos toimunud esitlusel, kus TeK osales. otseĂĽlekanne, Lissabonist.

Uue Windows Phone 8 funktsioonide keskpunktis on see kontseptsioon koos Live-rakendusega, mis on integreeritud Microsofti uue operatsioonisĂĽsteemiga.

Windows Phone 8 esitlus oli kavandatud mõni nädal tagasi, mis saabub mitu päeva pärast Windows 8 ilmumist, pöörates suuremat tähelepanu personaalarvutite ja tahvelarvutite maailmale.

Pildi nimi

Esitluse ĂĽks esimesi tipphetki oli Windows Phone’i toe laiendamine 50 keelde, sealhulgas 191 riiki rakenduste lokaliseerimisel. Kuid rakendus on ka ĂĽks silmapaistvamaid.

„Windows Phone’i on tulemas palju rakendusi ja neid on veel palju. Järgmisel nädalal on meil Windows Phone’is 50 teistest mobiilsetes opsĂĽsteemides enimkasutatud rakendustest 46. See on meie jaoks suurepärane areng, ”lisas Joe Belfiore. Saadaval on juba ĂĽle 120 tuhande rakenduse ja nende arv kasvab jätkuvalt.

Erinevate viidatud rakenduste seas on Pandoral spetsiaalne ruum, mis pakub teenusele tasuta juurdepääsu üheks aastaks ilma reklaamideta.

Joe Belfiore veetis ettekannetes palju aega ka nutitelefonide kasutajate ĂĽhest probleemist: andmekavadest. Kasutades näiteks ämma, ĂĽtlevad juhid, et Windows Phone aitab vähendada veebiliikluse ajal andmeliiklust kuni 45%, võimaldades andmete tihendamist võimaldavat Data Sense’i ja mis on töötanud ka mobiilsideoperaatoritega.

Pere on jätkuvalt ettekäändena uute funktsioonide tutvustamiseks, nimelt mängude abil, mida lapsed soovivad kasutada oma vanemate nutitelefonides. “Windows Phone 8 on ainus, mis sellele probleemile lahenduse pakub, koos Kid’s Corneriga, mis võimaldab lastel mängida, kaitstes samal ajal telefoni teavet,” lisas ta ja tõi oma lapsed lavale, et demonstreerida reaalajas seadistamist.

Pildi nimi

Muusikas rõhutab Microsofti korporatsiooni asepresident integratsiooni Xbox Musicuga, mis on tema sõnul sarnane Zune’iga ja mis tagab pilvega hõlpsa juurdepääsu muusikakogudele ilma sĂĽnkroonimiseta. Ametnik ĂĽtles ka, et Microsoft käivitab sĂĽnkroonimistööriista, mis võimaldab klientidel hõlpsasti tuua kõik iTunes’i esitusloendid Windows Phone’i – rakendusse, mis sĂĽnkroonib fotosid ka uute nutitelefonidega.

Pildi nimi

Steve Ballmer astub viimasesse etappi, märkides, et täna on Microsofti jaoks tohutu rõõm, kuna ilmus Windows 8, millel on nõudlus varasemate versioonide ees, kuid märgib, et aastaid on Microsoft teinud ettepaneku luua igale kasutajale tõeliselt isiklik nutitelefon. ja Windows Phone 8 lõpetab selle katse.

Pildi nimi

“Windows Phone 8 eristab ĂĽks asi: tähelepanuväärne riistvara meie partneritest”, rahustas ka Microsofti tegevjuht pärast seda, kui oli rääkinud kohandamisest, reaalsetest plaatidest, integreerimisest ja tihedast koostööst partneritega.

Esimesed seadmed Windows Phone jaoks on paljastanud mitmed partnerid, kes tavaliselt lähevad Microsofti ridadesse. Samsung on ees, paljastades endiselt IFA-l Samsung Galaxy Ativ S ja varastades Nokia serva, mis on septembri alguseks tähistanud Lumia 920 ja Lumia 820 teadet, samal ajal kui HTC näitab Windows Phone 8X ja Windows Phone 8S.

See on osa seadmetest, mida Steve Ballmer publikule näitab, rõhutades selle kvaliteeti.

Euroopas müüakse seadmeid sel nädalavahetusel, laiendades nende kättesaadavust novembris. Ameerika Ühendriikides on Verizoniga sõlmitud leping, mis võimaldab klientidel tänupühal osta 49 dollarit Nokia Lumia 822.

Portugalis on TMN ja Vodafone garanteerinud, et neil on novembri lõpuks esimene HTC 8X mudeliga Windows Phone 8 nutitelefon.

„Käes on Windows Phone’i aeg. Juhtivad tootjad on meiega, meil on sadu nutitelefone mĂĽĂĽvaid operaatoreid ning arendajad loovad lahendusi ja rakendusi nii, et meie klientidel kogu maailmas oleks parim kogemus. (…) Windows Phone on Windowsi jaoks parim telefon, ӟtles Steve Ballmer, kelle sõnul on lähikuudel klientidel võimalus näha, kuidas arvuti ja mobiilne ökosĂĽsteem koos töötavad.

Isegi täna käivitab Microsoft Windows 8 jaoks rakenduse, mis võimaldab Windows Phone’i kasutajatel fotosid, videoid ja muusikat ĂĽlima hõlpsusega sĂĽnkroonida.

Ettekanne lõpeb viitega võimalikule seadmete täiendamisele Windows Phone 7.5 versiooniga 7.8, mida paljud Lumia 900 omanikud on oodanud.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Fatima jahimees

Toimetuse märkus: seda lugu kirjutatakse San Francisco konverentsi ajal, mis lõpeb Mandri-Portugali aja järgi umbes kell 18.10. Teavet värskendatakse uuesti kell 18:32, et see sisaldaks teavet muusikateenuse kohta.