Windows Server 8 beeta pöördub arendajate poole

Windows Server 8 beeta pöördub arendajate poole

Windows Server 8 beetaversioon on nĂĽĂĽd allalaadimiseks saadaval – see on mõeldud programmeerijatele ja arvutitehnikutele, kes on kutsutud proovima uusi tooteversioone kommenteerima.

Microsofti sõnul tähendab Windows Server 8 tootja pühendumust oma operatsioonisüsteemi serveriversiooni ümberkorraldamisele, optimeerides seda pilv. Ettevõtte sõnul oli Windows Server valmis kliente loomisel toetama pilv avalik, privaatne või hübriid, mis on mõeldud suurte avalike pilveserverite ja väikeste privaatsete pilveserverite toetamiseks.

Tootja tagas, et Serveri uus versioon suurendas märkimisväärselt IT-halduse tegevuskulusid, mis tulenesid võrgu- ja salvestustaristu suuremast kättesaadavusest.

Windows Server 8 sisaldab sadu parandusi ja uusi funktsioone, võrreldes sellele eelnenud ja kauplustes ilmunud versioonidega, kommertsversioonidena, hiljem aastal.

Tasub meeles pidada, et ka Microsoft esitles sel nädalal a tarbija eelvaade Windows 8, kasutades ära Barcelonas toimuvat Mobile World Congress’i. OperatsioonisĂĽsteemi lõplik eelversioon, mille turustamine on kavandatud ka aasta lõppu, kogub esimese saadaoleva 24 tunni jooksul ĂĽle miljoni allalaadimise.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Cristina A. Ferreira