Windows Store on lisanud ĂĽle 100 tuhande rakenduse

Samuti paljastas ettevõte eelmisel nädalal oma arendajate konverentsil, et Windows 8 tugipood on väga lähedal 100 000 rakenduse tabamisele.

Sel ajal ei olnud selle sümboolse verstapostini jõudmise kuupäeva, mis lõpuks juhtus umbes seitse kuud pärast operatsioonisüsteemi uusima versiooni ilmumist, oktoobris.

Windows 8 oli esimene operatsioonisĂĽsteemi versioon, millel oli poe tugi, mis suurendas operatsioonisĂĽsteemiga kasutatavate rakenduste arvu.

Tuleb märkida, et Microsofti garanteeritud numbrid näitavad Windowsi omanike jaoks positiivsemat väärtust võrreldes teiste platvormidega, näiteks iPadiga, mille 100 000 rakenduse saavutamine võttis aega umbes poolteist aastat. Platvorme ei saa võrrelda, kuid näitajad näitavad tarkvaramajade ja programmeerijate suurenevat huvi rakenduskontseptsioonide vastu.

Eile avastati ka see, et rakendus, mis võimaldab teil Skype’i Android-sĂĽsteemis kasutada, jõuab sama väärtuseni 100 tuhat. Sel juhul näitab joonis platvormile tehtud rakenduste allalaadimiste arvu.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi