Windows Update’il on mitu probleemi. Microsoft blokeerib paljude seadmete värskendused

Windows 10 värskendus Windows 10 X hakkas välja andma mais, kuid mitte kõik seadmed ei saanud seda värskendust. Microsoft takistab mõnede seadmete värskendamist, tunnistades, et 10 probleemi takistab värskenduste installimist teatud arvutitesse. Nende hulgas on Microsofti Surface Pro 7 ja Surface Laptop 3.

Microsofti postituse järgi on 10 probleemist 9 seotud ühilduvusega. Praktikas takistab see probleem Windows 10 värskendamist Windowsi värskenduse abil. Kuid neid saab teha Microsofti värskendusviisardi kaudu, kuna tööriist eirab endiselt ettevõtete blokeeringuid.

Windows 10 “data-title =” Windows 10 – Windows Update’il on probleeme. Microsoft blokeerib mõne seadme värskendused – SAPO Tech ”> Windows 10

Seega, kui Windows Update’i kontrollitakse mai värskenduste osas ja te ei näe midagi rangelt, on tõenäoliselt seadmete värskendused blokeeritud. Microsoft ise avaldas nädalavahetusel hoiatused arvutite jaoks, mis polnud värskendamiseks valmis.

Värskendused on blokeeritud ka sĂĽsteemides, kus on rakendused või mängud, mis kasutavad GameInput Redistributable’i. Microsoft ei teinud selgeks, millised rakendused ja mängud on kõne all, kuid ettevõte on leidnud, et need võivad selle värskendusega kaotada hiire sisestamise funktsionaalsuse.

Windows 10 uue versiooni uudsete hulgas on „lihtne viis” seadmete paaristamine Windowsi Bluetoothi ​​kaudu ja tahvelarvutite puhul puutetundlikud lisaseadmed. Kuid juba veebruaris kogusime operatsioonisüsteemi uue versiooni 10 teadaolevat uut funktsiooni, kusjuures Microsoft lubas uuendada 90 sekundit.