contador gratis Saltar al contenido

Witcheri anime kuulutas välja Netflix

Witcheri anime kuulutas välja Netflix

Witcher, kuulus seeria peaosas Henry Cavill, saab filmi, mis on pärit Netfilmixist anime põhjal ja toodetud samas stuudios nagu Avatar: The Legend of Korra

Nõid suur nimi Netflix sel ajal. Sari lõpeb 2019. aastal ja algab 2020. aastal, kogudes absoluutse edu vilju. Nii ületab täna platvormi populaarseim sari üldsuse kallid ja kriitikud Võõrkehad. Netflixi elevus The Witcheri edusammude üle on selline, et lisaks kinnitatud teisele hooajale võidavad sari ka voogesitusteenuste anime põhjal saadud filmid.

Oma ametlikul kontol näitab voogesitusteenus, et tootmist hakatakse kutsuma Nõid: Hundi õudusunenägu (The Witcher: Wolfi õudusunenägu sõnasõnalises tõlkes) ja sellest sai Netflixi meeskonna (kes võttis riski ja tõi segmendis välja tiitli) kaastootmine ja Miri stuudio, vastutav Avatar: Korra legend ja Voltron: legendaarne kaitsja.

Tõlgi: Kuulujutt vastab tõele, The Witcheri uus lugu on väljatöötamisel! Witcheri anime: Hundi õudusunenägu toob meid tagasi mandrile uue ohu juurde. Esinevad Witcheri meeskond @Lississ ja @BeauDeMayo ning Korra legendi taha jääv staadion Studio Mir.

Lauren S. Hissrich, saatekirjanik ja stsenarist Beau DeMayo, vaid mõned nimed, mis anime väljatöötamisel kinnitati. Pole teada, kas Netflixi originaallavastuste osalised osalevad ka animafilmi või esilinastuse kuupäeval.

Nõid: edu väljaspool voogesitusteenuseid

Andrzej Sapkowski kirjutatud raamatusarja põhjal Nõid tänapäeval müügis olevad fantaasiažanri pealkirjad. Üllatav saavutus, kui arvestada, et sellel sisenesid konkurendid Harry Potter või Troonide mäng, kui nimetada mõnda. Viimane koostas nende vahel isegi rea võrdlusi.

Lisaks sarnasustele või erinevustele ka edu NõidSiiski on näidatud, et see ei ole õnne küsimus ja mitte ainult ühe kindla formaadi kleepimine. Peale raamatusarja on selle kohandamine mängudega triloogias ka tohutut populaarsust kogunud.

Nõid fantaasia tipp, mille keskmes on kuulus koletisekütt Geralt de Rivia, keda sarjas mängib Henry Cavill. See asub mandri nime kandvas maailmas, kus inimesed, päkapikud, nõiad, päkapikud ja koletised võitlevad ellujäämise ja õitsengu nimel ning kus head ja kurja pole hõlpsasti tuvastatavad.

Geralt on üksildane koletisekütt, kes näeb vaeva, et leida oma koht maailmas, kus inimesed on sageli kurjemad kui metsloomad. Kuid kui saatus viib ta ohtlike saladustega võimsa mustkunstniku Yennefer de Vengerbergi (Anya Chalotra) ja noore tütre Cirilla (Freya Allan) juurde, peavad nad kolm õppima koos kasvava ja tormilise mandri kaudu reisima.

The Witcher on populaarseim Netflixi sariThe Witcher on populaarseim Netflixi sari

Voogesitusteenuse järgi on algsed Netflixi seeriad Nõid Alates selle käivitamisest, umbes kuu aega tagasi, on seda kogu maailmas abistanud enam kui 76 miljonit kasutajat. Sellega võitis ta platvormil vaadatuima sarja tiitli, ületades selliseid nimesid Võõrkehad ja Vihmavariakadeemia.

Selle populaarsuse arvessevõtmiseks muutis ettevõte siiski oma mõõdikuid. Kui varem oli oluline, et kasutajad jälgiksid vähemalt 70% episoodist, siis nüüd on vaja loendada mis tahes pealkirja igast episoodist vähemalt 2 minutit. Netflix kinnitas, et muudatus ei olnud mõttekas ja näitas end harmoonias konkurentide mõõdikutega, näiteks YouTube ja BBC iPlayer.

Teise hooaja on Netflix kinnitanud. Sarja produtsent Lauren Hissrich ütles, et The Witcheril on materjali seitse hooaega ja see võib kesta 20 aastat. Esimene hooaeg kaheksa osaga kohandas kahte esimest raamatut, Viimane soov ja Saatuse mõõk.

Allikas: Engadget